Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A farokverés az hobbi, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A farokverés az hobbi, vagy kényszer?

Figyelt kérdés

Azért fogalmazódott meg bennem a kérdés, mert az a helyzet hogy nincs barátnőm, de pl. ha elfoglalom magam valamivel, vagy nem vagyok otthon, akkor nem hiányzik a farokverés, sosem gondolok rá, hogy milyen jó lenne kicsapni. Múltkor 3hétig nyaralni voltam és 1x sem csaptam ki ott. Itthon naponta többször, amit nem tudom miért. Talán azért mert jó, de csak ennyi?

Amint lehetőségem van rá, azonnal felkelek a gép elől, de itthon mi mást csináljak egyedül?:D


2011. aug. 28. 19:58
 1/6 .schwulbini. ***** válasza:

te vered a farkadat ? :| :O szegyén :( :\

:D

2011. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen, én egy collie skót-juhász kutya vagyok, és szoktam a farkam betonfalhoz csapkodni.

(csak azért hogy én is poénos legyek)


lehetőleg normális válaszokat légyszi, tudjátok mire gondolok.

2011. aug. 28. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Akár kényszer is lehet. Régebben velem is előfordult, hogy naponta akár tízszer is kivertem. Nem tudtam lefoglalni magam ...
2011. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 .schwulbini. ***** válasza:
jó komolyan, szerintem kényszer ! mi más ?
2011. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tajparaszt ***** válasza:
Csak unatkozol, holnap menj el fagyizni...hátha ott csajok is vannak... :D
2011. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kényszer is lehet sajnos
2022. febr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!