Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vidítsam fel a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Macifül kérdése:

Hogy vidítsam fel a barátomat, ha szomorú?

Figyelt kérdés
Mikor a barátom rossz kedvű, én csak vagyok mellette és azon gondolkodom, hogyan is vidíthatnám fel, de nem ugrik be semmi. Nekem ez nem megy olyan könnyen, mint neki. Pedig nagyon szeretem. Nem vagyok vicces és a poénok sem úgy hatnak nálam, ahogy kellene. Hiányolja nálam még azt is, h nem tudok beszélgetni vele. Pedig sokat tudok beszélni, de van, amikor már kifogyok a szóból és nem tudom, h miről beszélhetnénk még.Hogy mit kéne mondanom.
2010. aug. 5. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Sz o p d le. Az orgazmus jó gyógyír a bánatra.
2010. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nosztalgiázzatok:D
2010. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Uhh, én is pont így vagyok ezzel, mint te, valaki igazán tanácsolhatna valami jót. :D
2010. aug. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! :)

Én olyankor megmasszírozom a vállait, a hátát, vagy csak simogatom... Egy gyengéd csók is jól esik neki! ;)

2010. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket.

A masszírozást, a simogatást és a nosztalgiázást már alkalmaztam korábban, de már az sem elég.

Azért köszönöm szépen mindenkinek:::D

2010. aug. 10. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!