Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vidítsam fel a barátoma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vidítsam fel a barátomat? Nagyon szomorú szegény de messze vagyok tőle, nem tudunk találkozni, csak msnen beszélünk. Hogy tudnám felvidítani?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Küldj neki egy képet amint épp azt a pasit sz*opod akire mindig is féltékeny volt:)
2009. okt. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mekkora Fax vagy!
2009. okt. 28. 23:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Valami üzenetet küldj neki ami felvidítja, én nem ismerem, vszeg csak kitalálsz vmi kis vicces dolgot..esetleg egy képet amit te csináslz vagy nemtudom, ez attól is függ miért szomorú. Lehet csak nyugalom kell neki
2009. okt. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem pont ellenkezőleg!

Küldj neki egy képet amint épp azt a pasi nyal akire mindig is féltékeny volt:)

2009. okt. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes választ!

Te meg utolsó válaszoló: lehet h viccesnek érzed magad, de rohadtul nem vagy az! Állítsd már le magad!!!

2009. okt. 28. 23:14
 6/7 anonim ***** válasza:
22%

NA figyelj én segítek neked!

Itt ez az oldal: [link]

Nézegesd! Csinálj, te is magadról ilyen képeket, küldd be a puruttyapozer@gmail.com ra, és ha megtaláltad magad az oldalon küldd el a barátodnak. Tuti felvidítod! :D:D

2009. okt. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ohh nagyon szépen köszönöm! Pont erre volt szükségem!! Sokat segítettél!
2009. okt. 28. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!