Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitágítsam magam a vibrimmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitágítsam magam a vibrimmel az első alkalom előtt vagy ne? Mi jobb a pasinak?

Figyelt kérdés

Párommal most lesz az első. Ő már tapasztalt, én még nem. Ezt a kérdést valamiért nem hozzá tenném fel, mert úgy érzem nem biztos azt válaszolná ami megfelelő lenne. Én már évek óta használok vibrit, és tudom hogyha rendszeresen használom akkor simán felmegy, mert be van járatva, viszont ha nem használom 3 hónapig akkor összeszűkülök és utána egy-két alkalommal elég macerás feldugni, és én sem élvezem akkor a masztit. Most a régit kidobtam mert újat vettem és má fél éve nem volt bennem semmi. Alig megy fel, be se ment, hagytam. Kérdés, hogy tágítsam ki hogy ne a bajlódással menjel el az első szex, vagy élvezetes lenne a pasimanak ha ő tágíthatna ki fokozatosan?

Bocsánat ha butuska kérdés.



2020. szept. 4. 15:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%

Ez jó 😂

Párod csak felizgat és nem áll neked, mint egy dúvad?!

N28

2020. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mivan????
2020. szept. 4. 15:21
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem inkább tágítgasd kicsit előtte, mármint ne aznap, de na. Nehogy fájjon az első
2020. szept. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm hármas! ☺

Még váeok válaszokra!

2020. szept. 4. 16:28
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
🤦🏼‍♀️
2020. szept. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Síkosító nélkül neki se álljatok. A vibrátorhoz használsz valami síkosítót ?
2020. szept. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Eszedbe ne jusson kitágítani. Minél szorosabb, annál élvezetesebb. A síkosítót is felejtsd el. A párod tanulja ki az erogén zónáidat, azok szakszerű ingerlését, az legyen a síkosítód, ne holmi mesterséges vacak.
2020. szept. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

"A párod tanulja ki az erogén zónáidat, azok szakszerű ingerlését, az legyen a síkosítód,"

Ha meg nem jön össze az első alkalommal a természetes nedvesedés akkor fűrészeltek szárazon. Csak ne nyikorogjon mert felkelnek a szomszédok. Biztosan egy nagyon pozitív élmény lesz.

2020. szept. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Jaj ne már...Nyilván egy igazi pasira nem úgy fogsz reagálni, mint arra a műanyag vacakra. A pasiknak jobb érzés, ha szűk vagy. Ha eléggé vonzódsz a másikhoz, akkor egy kis ujjazás, aztán pár óvatos lökés és már ki is tágultál, tök mindegy mióta nincs szex.
2020. szept. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Tényleg igaz amit a kilences ír?
2020. szept. 4. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!