Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitágítsam magam a vibrimmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitágítsam magam a vibrimmel az első alkalom előtt vagy ne? Mi jobb a pasinak?

Figyelt kérdés

Párommal most lesz az első. Ő már tapasztalt, én még nem. Ezt a kérdést valamiért nem hozzá tenném fel, mert úgy érzem nem biztos azt válaszolná ami megfelelő lenne. Én már évek óta használok vibrit, és tudom hogyha rendszeresen használom akkor simán felmegy, mert be van járatva, viszont ha nem használom 3 hónapig akkor összeszűkülök és utána egy-két alkalommal elég macerás feldugni, és én sem élvezem akkor a masztit. Most a régit kidobtam mert újat vettem és má fél éve nem volt bennem semmi. Alig megy fel, be se ment, hagytam. Kérdés, hogy tágítsam ki hogy ne a bajlódással menjel el az első szex, vagy élvezetes lenne a pasimanak ha ő tágíthatna ki fokozatosan?

Bocsánat ha butuska kérdés.



2020. szept. 4. 15:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%

Hát, egy vibrátor érzésre, ha csak a fizikális érzést nézed, ezerszer jobb, mint egy pasi. Ájulás, fülcsöngés, kész. A szexben az a plusz, hogy valaki akar.


Igen, nekik az számít, hogy NEKIK jó érzés, ha szűk vagy, az, hogy NEKED fáj, az másodlagos, te csak egy pina vagy.


És nem tudod kitágítani magad semmivel, a vagina egy erős izom, nem marad úgy.

2020. szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

A hüvely tud tágulni. Nézd már meg egy újszülött fejét. Ott jön ki.

Ha szűknek érzed akkor lehet hogy görcsösen feszülnek a hüvelyizmaid.

Meg kell tanulnod kontrollálni.

Biztosan láttál már olyat amikor egy izmos férfi mozgatja a mellizmát vagy a bicepszét úgy hogy közben nem mozdul.

A hüvelyizmokat is hasonlóan meg lehet feszíteni és el lehet lazítani. De ezt meg kell tanulni.

2020. szept. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
43%

11-es, ha ez igaz, veszek egy vibrit. Még sose próbáltam.:)))

Mondjuk szerintem meg van a veszélye, hogy hozzászoksz és nem tudod értékelni az érzést, amit a férfi tud nyújtani.

Hozzáteszem, 4 férfivel voltam életemben és nagyon nem ugyanazt az érzést tudták adni. Akivel jó volt, azt kötve hiszem, hogy bármilyen vibri felül tudná múlni. Nekem Tőle volt olyan érzésem, hogy zúgott a fülem és megszűnt a világ.


Én csak annyit tudok, hogy pasimentes időszakomban dugtam fel ezt-azt, de semmi nem ért fel az igazi hímvesszővel. Aztán amikor találtam valakit és előre megmondta, hogy 17 cm, paráztam, hogy az nekem túl nagy és fájni fog, így hát feldugtam egy termetes répát és megállapítottam, hogy a 17 nekem túl hosszú, max. 15 megy be és már az is fáj.

Aztán amikor az igazi pasi a 17 cm-ével belém jött, kiderült, hogy egész más érzés és simán tövig bele tudtam ülni, annyira fel voltam izgulva. Nyilván egy répát kevésbé találtam szexinek.:)

2020. szept. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
67%

Megmondom neked őszintén, nekem csiklóvibrátorral van tapasztalatom. Semmi feldugás, nekem az amúgy sem megy. Mármint nekem nem okoz örömet, olyan, mintha valaki fülpiszkát dugna az orromba.


De a csiklóvibrátor olyan, hogy whoa... alig tudom abbahagyni, egymás után csak jön és jön. Konkrétan rá kell beszélnem magam, hogy abbahagyjam, mert már szomjas vagyok meg remegek, meg lehet, hogy elájulok a következőtől. A nyögéseket sem tudom kontrollálni. (Szex közben simán, az egy előadás, figyelem folyamat, hogy mit lát a másik, most mit néz, hol vagyok ronda, milyen fejet vágok.) Utána meg olyan nyugalmat érzek, mintha egy évig Tibetben kerestem volna az élet értelmét és a lelki békét, 2 perc múlva alszom.

2020. szept. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Most nem egészen egyértelmű mit tegyek. Kérdezzek rá a palimnál?
2020. szept. 4. 18:21
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezz. Ha már engeded, hogy megbbsszon, a legkevesebb az, hogy beszélsz vele.
2020. szept. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#16

Lehetett volna finomabban is mondani de megragadtad a lényeget :))

2020. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!