Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel köszönjek "jó napot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel köszönjek "jó napot kívánok" helyett a nekem tetsző férfinak?

Figyelt kérdés

Nem sziázhatom le, mert magázódnak, és amúgy is felettem van jócskán rangban. Én 25 vagyok ő 32. Jó napotot cikinek érzem, így hogy bejön, főleg hogy elég laza, közvetlen szokott lenni.

Eddig csak látásból ismerem. Ötlet?


2020. szept. 6. 09:44
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
77%

16


Én is ezt látom...amúgy, tök gáz, ha a csitri nyalizik a májerúrnak csak strigula jelöltnek-felkapaszkodónak venné.

Ha nem veszik észre, ne is erőlködjön, mert csak égés az egész.


Max annyit tehet, hogy jogi tippet kér tőle valamiben bár az meg őt minősíti le szőkére...

2020. szept. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
54%
Komolyan ezen problémázol? Amúgy a "hello" az se nem magázás, se nem tegezés.Mi ebben a tiszteletlenség? Nem értem hogy egy köszönéstől miért kell ennyire parázni. Ha kell a férfi, ne ilyesmin kattogj.Feletted van jócskán rangban? És?
2020. szept. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Nem jogász de szinte az.

Parlamenti szintet képzeljetek el! Csak öltönyben látom!

Viszont említettem hogy magázódás megym ezért kellene ehelyett valami.

2020. szept. 6. 10:31
 24/34 anonim ***** válasza:
76%
Üdv
2020. szept. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
74%

#20

Ügyvédként kérdezem, hogy a kamaratagságomat miben veszélyeztetné az, hogy valaki letegez? Elárulom neked a munkatársaimmal (igen, van közöttük 21 éves is asszisztens is) tegeződöm, de az ügyfeleim jelentős részének is fel szoktam ajánlani, hogy tegeződjünk.

2020. szept. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%

23


"Parlamenti szint"....szóval, ők is fetrengenek a földön, korlátot másznak, bekiabálnak, sértegetik egymást:DDD...így van ugyan:)


Én öltönyben is sepregettem már..., de nem a parlamentben ugyan;)

2020. szept. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
41%

A magázódásnak nincs köze ehhez, számos ismert ember magazódott a feleségével.

Nekem is volt ilyen kapcsolatom, vagy négy évig.

Jó napot, Ödön, + egy széles mosoly.

Üdvözlöm, Géza, ma még nem is láttam.

Jó napot, kívánok, vagy még jobbat, Pisti.


Mosoly, felcsillanó szem, keresztnév ( az USA-ban az a tegeződés), bármi, ami több, mint két szó.

Észre fogja venni, ha nem idióta. Ha nem viszonozza, akkor kampó.

2020. szept. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
#27 Szuper tipp, köszi! 🙂
2020. szept. 6. 10:55
 29/34 anonim ***** válasza:
88%

27 Ez valami borzasztóan erőltetett és modoros.

Azért azt sem árt elfelejteni, hogy sokak számára ez a stílus visszataszító. Nem mondom, biztos van aki vevő rá, de ezzel azért könnyű mellélőni.

2020. szept. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

#29


Teljesen egyetértek, ettől függetlenül ő volt az egyedüli akinek sikerült összehozni valamit amit vártam 😂

2020. szept. 6. 11:59
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!