Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel köszönjek "jó napot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel köszönjek "jó napot kívánok" helyett a nekem tetsző férfinak?

Figyelt kérdés

Nem sziázhatom le, mert magázódnak, és amúgy is felettem van jócskán rangban. Én 25 vagyok ő 32. Jó napotot cikinek érzem, így hogy bejön, főleg hogy elég laza, közvetlen szokott lenni.

Eddig csak látásból ismerem. Ötlet?


2020. szept. 6. 09:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
63%
Szánalmas, ahogy egyből nedvesedsz a "rangra", mégis hogy akarnál te bármit is ettől a pasitól, ha ennyire istenségként tekintesz rá? Sem szexnél, sem párkapcsolatnál egyszerűen nincs ilyen (kivéve, ha BDSM rajongókról van szó, de az külön kategória).
2020. szept. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Üdvözlöm.
2020. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

27 vagyok: mindennek van kockázata, csak az biztos dolog, hogy egy kétszavas, sztenderd, mindenkinek kijáró köszöntésben nincs semmi figyelemfelhívó.

Néha öltönyben járó docens vagyok, ha így köszönne egy fiatal nő, nem arra gondolnék, hogy modoros-e, hanem arra, hogy biztosan más is jár a fejében.

A testbeszédnek is hatalmas a szerepe, de a két szóhoz mindenképp találj még egy pár szót, lehet a helyzethez illő:

megázott? stb

Aa keresztnevét meg keverd csak bele.

2020. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
60%
25: nem a köszönésről beszélek. Rá akar mászni. Aztán meg berág rá és jön a “főnök úr molesztált”. Kinek van ehhez kedve?
2020. szept. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!