Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, vannak nektek egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, vannak nektek egyáltalán érzéseitek?

Figyelt kérdés
Mert néha úgy tűnik, mintha nem lenne. Ismerkedéskor mintha csak tárgyként bánnátok a nővel. Ha valami nem úgy alakul ahogy elképzelitek, már tűntök is el szó nélkül.

2020. szept. 6. 13:48
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
53%
Pont annyi érzésünk van mint a nőknek, csak mi nem hajtunk a jó autóra meg a sok zsozsóra.
2020. szept. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
69%
Nő vagyok, de miért kell ennyire primitíven ráhúzni az egész férfi társadalomra azt hogy ösztönlények és nincsenek érzéseik? Utálom amikor pár hülye érzelmi sivár entitás miatt ennyire lealacsonyítják az egész férfi nemet... sajnos akad bőven az érzéketlenekből is, de ha az egész olyan lenne, akkor hogy született volna ennyi csodálatos vers,zene stb.. a szerelemről, mind férfiak tollából?.. Vannak érzelmes, romantikus férfiak, csak ők inkább visszavonulnak a társadalom elől, mert tudják hogy mostanában az ő fajtájuk nem trendi.. úgyhogy biztosan nem a tinderen meg társain lehet őket megtalálni..
2020. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
33%
Aztán mikor voltak ilyen romantikus férfiak, 100 éve? Meg az, hogy mit ír le egy könyvbe, az nem a valóság.
2020. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
86%
Örülök hogy sikerült értelmezni azt amit írtam. De példának okáért elárulom, hogy én érdekes módon élőben is találkoztam olyan férfival, aki romantikus és odaadó volt.Igaz.. nem a neten ismertem meg :) Az ilyenek nem írnak rá minden jöttment-re egy dugás miatt.
2020. szept. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
84%
És ki mondta, hogy én minden férfit a neten ismertem meg, aki érzéketlen?
2020. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
58%
Ha magukról van szó, akkor vannak. Ha másokról.... Jó kérdés.
2020. szept. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
45%

Nekem (már) nincsenek, de nem azért mert férfi vagyok, hanem azért mert annyi szar történt már velem és annyi szart kaptam, hogy kiölte belőlem.


F

2020. szept. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
52%

Pl: nálam érzések kb 0,00001% szinte semmi.Színészkedni tudok elég jól.Én azt csinálok amit akarok

F

2020. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Hát ha te mindig ilyeneket fogsz ki, de tényleg mindig kreténeket akkor gondolkodj el azon, hogy valamit te is elrontasz.
2020. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
32%
Érzéseik? Én mondom neked, hogy még lelki csipkéik sincsenek!:-)
2020. szept. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!