Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti mit tesztek/tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mit tesztek/tennétek bele szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, mivel járultok hozzá a kölcsönösen kielégítő együttlétekhez, intimitáshoz?
2020. szept. 6. 19:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%

Én vagyok a nő, csak a testemmel szolgálok. Ennyi legyen elég. Nem kell ragozni


32N

2020. szept. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
A havi tanuló bérletemet. Mégis mi mást?
2020. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy tanuló bérlet? Mit tanul a bérlet? :D
2020. szept. 6. 19:55
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Ebből mit szeretnél megtudni? Nyilván nem fejfájós az a nő, aki ilyenbe belemegy.
2020. szept. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
3-as csak vicceltem, nem mennék bele soha ilyen dolgokba. Viszont nem állom meg hogy be ne szóljak valamit hasonló kérdéseknél, mea culpa ilyen kotnyeles vagyok.
2020. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

A puncit. Màs úgysem kell egy férfinak...

Mi kéne még? Mit vársz??

2020. szept. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Miért a pasi mit ad bele?

Csak szexről van szó, semmi másról... ne gondold túl.

2020. szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj h ezek a válaszok nem ironikusak, még ha annak is vannak szánva
2020. szept. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
mik az elvárások például, mert én nőként jobba aggódnék azon hogy esetleg a férfi nem tud bele eleget tenni. Eleve egy igényes, hosszú szexhez, akár többször is félórás szünetekkel egy nagyon jó potenciával bíró férfi kell. A jó szexnek az is a feltétele lenne hogy a pasi retinája ne legyen kiégve a látványtól, hogy állandóan az instatestű csajokat lesi a tinderen és legyen testileg is kiéhezett, ami lássuk be, nehezen megy egy szexkalandokat hajszoló pasinál, akinek minden héten jut nő. Szóval ha egy férfi nem eléggé vágyik valamire, kicsit megcsömörlött, akkor nem jó vele a szex. Egy gyors, lelketlen numera ami kb egy fogmosás szintjét üti meg, nem sok nőnek okoz élvezetet...szóval a nőknek többnyire csalódás szokott lenni az ilyesmi...Ha nem is szerelem, de egy mély vonzalom, mély szimpátia, valamennyi tisztelet, bizalom kell a felek között, hoyg kielégítő legyen, ami sokszor a pasiknál nincs meg, ha csak tárgynak tekinti a nőt, márpedig ezt a módszert hazsnálja a legtöbb, hogy ne szeressen bele, tehát mivel érzéketlen lelkieg a férfi, megint csak odajuttunk, hogy szar a szex vele. Őszintén, kinek kell ez?
2020. szept. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
a fentieket megfontolva csak akkor mennék bele, ha a férfi is odatenné magát, intelligensen kezelné a helyzetet, adna valamennyi érzelmet is szigorúan letisztázva a határokat és persze kívánna és jó lenne az állóképessége hozzáá.. részemről ezt kéne beletenni egy férfinak a szexkapcsolatba és most várom, hogy szerinted kérdező, mit kéne egy nőnek beletenni egy szexkapcsiba?
2020. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!