Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti mit tesztek/tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti mit tesztek/tennétek bele szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, mivel járultok hozzá a kölcsönösen kielégítő együttlétekhez, intimitáshoz?
2020. szept. 6. 19:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Sajnos én többet beletettem, én lelkileg is támogattam.Hát nem kellett volna.
2020. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is megtettem, amit a 11-es.

Megbántam, nem érdemelte meg a pasi, még csak ki sem elégített rendesen.

2020. szept. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
A két utolsó válaszolót sajnálom. De azt tegyük hozzá, hogy egy kapcsolathoz ketten kellenek. Egy rossz szexkapcsolathoz is!
2020. szept. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy mondanám hogy naív voltam. De tanultam belőle 😉 Ha ő is tartotta volna magát a megbeszéltekhez, akkor hosszú távon is működött volna.


11-es

2020. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Hát van az a fajta férfi, aki mindenáron érzelmeket akar belevinni, mert akkor jobb a szex vagy anélkül fel se áll neki, mert izgul...És ennek érdekében étterembe visz és randikat szervez és telefonon feltart és sorolhatnám...

Persze belesétáltam ebbe a csapdába, mert nyilván nekem nőként is könnyebb feloldódni, ha nem egy vadidegen matat a lábam között.

De mivel egyikhez se fűztek komoly érzelmek, tiszta időpocsékolásnak érzem az egészet. Az időmet egyre kevésbé adom. A legutóbbi szexpartneremet úgy választottam, hogy tudtam, hogy csak 5 percre lakik tőlem és nem kell sehova utazgatnom miatta.

Mivel még csak olyannal volt szexkapcsolatom, akikbe nem voltam szerelmes, ezért a szexen kívül minden mást felesleges időtöltésnek éreztem velük.

2020. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

En a szexbe, ha nekem is jo, a szivem, lelkem beleteszem. Csakhogy ennyi az egesz. Nagyon szep, nagyon jo, de nincs kozos program, egymas eleterol meseles, kozelkerules emberkent egymashoz.

Nem veletlenul szexkapcsolat, nem tudna, nem szabadna barmilyen okbol tovabblepnie.

2020. szept. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
11%
Még mindig semmit!! Minek kellett ezt kiemelni?? Nem kaptál elég választ???
2020. szept. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
56%
Nejem az a szexkapcsolatom volt jó, ahol barátok is lettünk a ferfivel. Sok mindent osztottunk meg egymással, volt, hogy a szex mellékes volt, de azért szuper volt, ha csináltuk. Nagyon intelligens volt érzelmileg is, igazi lélekbuvar. Érdekes, hogy romantikus viszony nem alakult ki. Azóta ő visszament az exehez, nekem pedig komoly kapcsolatom lett egy komoly férfival. Megjegyzem, hogy 1:35 arányban lehet ilyen embert találni. Pontosan amiatt, amit már itt írtak páran. Az nem lesz kielégítő viszony, ahol csak tárgyként kezelnek nő létemre.
2020. szept. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
58%

Kedves 18-as!

Hány évesek voltatok? Honnan ez a pontos, matematikailag is helytálló arány?

2020. szept. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
XD
2020. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!