Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit tennétek a helyemben, lefeküdjek a nővérem exével?

Figyelt kérdés

A nővérem még középiskolás kora legvégén jött össze egy osztálytársával, akivel aztán egészen addig együtt maradtak, hogy befejezték az egyetemet, aztán viszont szakítottak, ennek egy éve már. A nővérem azt mondja, már túltette magát rajta, de ezt szerintem leginkább csak a büszkesége mondatja vele, látom rajta, hogy még bánatos.

Én most vagyok 19 éves.

Az exe egy helyes és értelmes pasi (most 25 éves), de nyilván amíg a nővéremmel volt, "tiltás" alatt volt mindenféle vele kapcsolatos gondolat. Azt korábban is sejtettem, hogy tetszem neki, mert néha elkaptam egy-egy pillantását...

Pár hónappal azután, hogy szakítottak a nővéremmel, úgy alakult, hogy találkoztam vele, nekem adta vissza a nővérem egy holmiját. Beszédbe elegyedtünk, ami elég jó hangulatú lett, és meglepetésemre elhívott egy estére vacsorázni, belementem, mert úgy voltam vele, ebben önmagában semmi rossz nincs. A vacsora során borozgattunk is, és amikor már elég jó volt a hangulat, tett egy elég direkt ajánlatot: elmondta, hogy a kapcsolata vége felé kezdte bennem észrevenni a nőt, és őszintén szólva vonzónak talál. Viszont nem állna készen egy új kapcsolatra, ezért csak egy barátság extrákkal-jellegű dologra, vagy egy alkalmi együttlétre gondolna. Mondtam neki, hogy ilyen ajánlatot még sosem kaptam (tényleg), úgyhogy erre msot nem tudok mit mondani, át kell gondolnom.

Eleinte úgy voltam vele, hogy ilyenbe nem megyek bele, egyrészt azért, mert a nővérem exével még csak így kavargatni is gerinctelen dolognak érezném, másrészt meg nem is csináltam még ilyet, egy barátom volt eddig, csak vele szexeltem.

Másrészt viszont ha csak ennyiben maradna a dolog, akkor végül is tudnánk diszkréten is kezelni a dolgot. És őszintén szólva minél többet gondolkozom rajta, annál inkább izgalmasnak tartom a gondolatot, hogy lefeküdjek vele, múlt éjszaka azon kaptam magam, hogy arról fantáziálok, miket csinálna velem, a nővéremtől ráadásul tudom, hogy tényleg szenvedélyes pasi... Na de persze attól is félek, hogy ha lefeküdnék vele, beleszeretnék.


Szerintetek belemenjek, vagy csak rosszul járok, rosszul járunk majd?



2020. júl. 9. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem hiszem, hogy egyáltalán ember lennél, hogy egy ilyen megfordul a fejedben. Még egy ilyen olcsó kamukérdés esetében is.

Maga a gondolat, amit leírsz rólad árulkodik. 19 évesnek adod elő magad, mikor 45-55 éves vagy. Nem kicsi probléma az agyadban.

2020. júl. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
1+ És már megint ott figyel a kis boritékod:D
2020. júl. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
84%
Szerintem gerinctelen lenne. Úgyis kiderül és a nővéred egy életre elveszti a bizalmát benned. Van sok szexi pasi, sok megdughat még ne aggódj. 🙂
2020. júl. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Tudom, hogy egy ilyen szitu teljesen megőrjít, és akarod a pasit. Én is voltam így. De nem biztos, hogy az lenne a megfelelő lépés tőled, ha lefeküdnél vele. Egyrészt gondolj bele neked fordítva hogy esne, zavarna e fordított esetben. Nyilván a te életed, te döntésed, mégha a testvéred is (aki egész életedben melletted volt) akkor sem kötelességed tekintettel lenni rá. Viszont ha kiderül, valószínüleg örökké a tesód és közéd fog állni a dolog, és szerintem a családod is mellé állna. A másik, a nővéredtől függetlenül, hogy elég gázos volt ez a felkínálkozás. Ha neked nem baj, hogy csak szexre kellesz neki, akkor jó, de általában a nők nagy eséllyel beleszeretnek az extrás barátjukba. Ha így lesz akkor viszont koppansz, mert ugye kapcsolat nem kell neki. Tegyük fel összejöttök, de a kalcsolatotok hasonlóan végződik, mint neki a nővéreddel. Akkor ott maradsz a pasi nélkül, a nővéred nem kíváncsi rád többet. Vagy akár boldogok is lehettek de a tesód akkor is ugyanígy érezhet veled kapcsolatban. Harmadrészt nem lenne rossz/fura érzés, hogy azt a nemiszervet veszed a szádba, amin a tesód lovagolt meg még kitudja mit csináltak? Nyilván itt az előző csajai nem számítanak, velük nem állsz ilyen kapcsolatban. Az is lehet, hogy újra ösdzejönnek közben, vagy bármi. Főleg ha a ti házatokban lesz a találka, és összefutnak, az elég ciki lesz. Hát, te tudod, fontold meg mi éri meg neked jobban.
2020. júl. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
65%
Semmi esetre se. Családban marad oké, de gondolj bele nem lenne kicsit se buntudatod? Exe is lehet simán csak bosszubul megdugna de nem is ez a lenyeg hanem hogy baratnod exevel is eleg gerinctelen lenne nem hogy így. Hiaba van tul rajta tobb eves kapcsolat utan te lefekudnel vele akkor egészségedre.
2020. júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Nőként nekem alap dolog, hogy családtag vagy barát exe tabu.
2020. júl. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen, igazatok lehet, összességében valószínűleg a bűntudat tönkretenné az élményt. Meg igazából valószínűleg csak a fantázia tetszik, élőben nem is lenne olyan jó...


Szerintetek megosszam a nővéremmel, hogy az exe ilyen "ajánlatot" tett nekem? Egyfelől nyilván fájna neki, de talán joga van az igazsághoz, meg így gyorsabban is elfelejthetné, nem?

2020. júl. 9. 19:04
 8/14 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem meg kúrálgasson mindkettőtöket. Akkor izgi is van, meg bűntudat sincs, hogy a tesó kimaradt. :p
2020. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Meg gondolj bele annyi jo pasi van en biztos nem tennem kockara a noveremmel levo jo viszonyt. Mert mégha noveredek csak kavartak vola akkor se. De gondolj bele neked van egy pasid evekig utana tulteszed magad rajta de novered meg vele kurogat? Hogy esne?
2020. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:
83%
Nem tudom b-kker, milyen családban nőttél fel, de nekem a testvérem nyolcmilliószor többet ér, mint bármelyik középszerű f-sz, szóval nagyon nem tudom átírezni a helyzetedet. Max annyit tudok mondani, hogy sz-r testvér vagy. oops.
2020. júl. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!