Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Korai lenne a kapcsolat ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai lenne a kapcsolat ezen szakaszában arra célozni, hogy a baráton legyen kicsit pedánsabb?

Figyelt kérdés
Alig 2hónapja vagyunk együtt. Mivel én a szüleimmel, és a hugommal élek, ezért inkább nála szoktunk találkozni, de nekem kellemetlen olyan környezetben tartózkodni. Hihetetlen, hogy milyen környezetben él, akár egy csöves. Szeméthegyek mindenhol, sörös dobozok szétdobálva a lakás összes pontján, a szennyes ruhái a fürdő sarkába és fürdőkádba dobva. A konyha a legrosszabb, halomban áll a több hetes mosatlan, tojáshéj és mindenféle ételmaradék között. Mindez meglepő, mert egy nagyon intelligens és tanult emberről van szó. 29éves matek, fizika és kémia tanár.

2020. szept. 7. 10:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, én meg minden héten feltakarítok, kimosom az összes szennyest meg ágyneműt mire átjön a barátnőm... mekkora hülye vagyok. :D
2020. szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%
Pffff, az első ottlétemkor nyomtam volna egy hátraarcot és offoltam volna a pasit. Az is gáz, hogy ennyire igénytelen, de az pláne beszédes, hogy meg sem próbált legalább valamennyire rendet tenni, amikor felvisz valakit... ezek szerint neki ez a szint teljesen rendben van. Tényleg kell neked egy ilyen faszi?
2020. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
56%
És ezeknek jut pina. :(
2020. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%
Legalább övé a lakás vagy csak albérlet :D ?
2020. szept. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Csak bérli, a tulaj külföldön él és nem szokta ellenőrizni.

Az autóját is csak az eső mossa. Szerencsére a személyes higiéniájra odafigyel, nem ápolatlan. Ezenkívűl nincs vele probléma. Már közel 10 éve beleszerettem, csak mindig elérhetetlennek tűnt, és nem kezdeményeztem. Most hogy végre vele lehetek picit csalódtam, de nem ábránúltam ki.

2020. szept. 7. 12:54
 16/20 anonim ***** válasza:
85%
Hát igen, a szerelem sok minden legyőz.
2020. szept. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem bírtam volna ki és közösen kitakaritottuk volna a lakást.

33 N

2020. szept. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el, csak a címet, de az is elég ahhoz, hogy megírjam: már a második napon kellett volna szólni neki, és ha nem tud változni, mert otthon ez nem volt divat, v. így született, akkor nem kell vele járni.
2020. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
46%
Vannak olyan, bizonyos népfajhoz tartozó emberek, akikre ez jellemző. Nem lehet tenni ellene, megváltozni nem fog, legfeljebb hívhatsz hozzá takarítót, ha abba is egyáltalán beleegyezik.
2020. szept. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

a problémákról beszélni kell, különben mitől oldódnának meg és egyáltalán honnan tudná, hogy probléma valami?


feltételezések alapján sosem szabad döntéseket hozni és pláne nem szabad leírni másokat. teljesen mindegy, hogy azok a feltételezések a sajátjaid, barátoké, vagy pláne a feleket egyáltalán nem ismerő vad idegeneké, mint akik itt hozzászólnak. te ismered őt, mégsem tudod, hogy mi jár a fejében, mit miért csinál, miről mit gondol, mert nem látsz a fejébe. legfeljebb találgathatsz, de biztosat nem tudhatsz.

ezért kell megtanulni minél jobban kommunikálni a másikkal. ez sem könnyű, mert nem biztos, hogy mindig mindenben azt mondja, amit gondol. például, mert nem akar megbántani, vagy nem mer felvállani valamit, amit gondol. de még olyan is van, hogy az ember maga sem tudja, hogy mit is akar, sőt olyan is van, hogy csak hiszi valamiről, hogy azt akarja, közben meg valójában tudattalanul valami egészen másra van szüksége - tipikus esete ennek, amikor a nők kedves, érzékeny, udvarias pasira vágynak, közben meg a macsó rosszfiúval jönnek össze, akit aztán próbálnak megszelidíteni, érzékenyíteni és vagy csalódnak, hogy nem sikerült, vagy ha sikerül papucsot csinálniuk belőle, akkor meg azért csalódnak, mert már nem az a vad macsó, amilyen régen volt.

ezek persze mind szteroitípiák. nem mindenki ilyen, nem minden kapcsolat jut ide, de azért sokan elkövetik....


sokan vannak, akik akár szándékosan is csinálnak egy csomó olyasmit, hogy 1-2 egyéjszakás után megszabaduljanak a csajtól és vadászhassanak a következőre.

sőt olyanok is vannak, akik tudattalanul (pl. valamilyen gyermekkori trauma miatt) generálnak maguknak olyan helyzeteket, amikkel elszabotálják a kapcsolataikat.


még azt is el tudom képzelni (bár nem túl valószínű), hogy ez akár tudatosan, akár csak tudatalatt valami elfuserált teszt a részéről, hogy neked mik a határaid, mennyi mindent vagy hajlandó tolerálni, mi az, amiért már reklamálsz, vagy mennyire és hogyan kommunikálod felé, ha valami problémád van.


bármi lehet és sosem fogod megtudni, ha nem beszéltek róla egymással, illetve nem kerestek rá együtt, közösen megoldást.

2020. szept. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!