Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csaj már az ismerkedésü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj már az ismerkedésünk korábbi szakaszában megbizik bennem és én is benne (ez olyan tudatalatti jött), és mondja h mennyire jól érzi magát velem, meg biztonságban mellettem, akkor ebből lehet kapcsolat?

Figyelt kérdés
Bejövési esély %-a? :D

2014. okt. 5. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne? :'D

99% ;)

2014. okt. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
101% :)
2014. okt. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

még a végén elhiszem, hogy boldog leszek :D

amúgy a lány álomszép, és szeretném, hogy boldog legyen mellettem :)))

2014. okt. 5. 16:35
 4/7 A kérdező kommentje:
de ezeket a dolgokat egyébként nem lehet megjátszani?
2014. okt. 8. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:

ezt nem lehet megjatszani :)

de szep gyerekeitek lesznek^^

2014. okt. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de annyira rosszul esik hogy ezeket csinálja... én kimutatom hogy meg akarom szerezni, és kaparok érte, nem tudom hogy hol a gond... de tényleg. múltkor sétáltunk a városban kézenfogva... hát barátságból? ilyen nemhiszem hogy van :D meg kifejezi hogy mennyire jó velem, meg hogy biztonságban érzi magát mellettem... amúgy én azt érzem, hogy szerelmes vagyok belé, de így nekem minden nap akkor szenvedés, mert ha már nem vagyok vele, rendesen hiányzik... én úgy tudnám szeretni meg minden... :)
2014. okt. 9. 10:10
 7/7 A kérdező kommentje:
szóval most az van, hogy ahányszor akarok vele találkozni, kifogásokat keres.
2014. okt. 9. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!