Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha a srác már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a srác már az ismerkedésetek kezdeti szakaszában elmondja érzéseit veletek kapcsolatban azt hogy reagáljátok le? Folyt. Lent.

Figyelt kérdés

Ugy értem h ha még tetszik is nem akartok vele kapcsolatot mert esetleg tartotok tőle h csak 1éjszakás kalandra kellenétek neki.vagy ettől még ugyanugy itélnétek meg mint mielőtt elmondta volna mit gondol.

azért kérdezem mert pont igy jártam h talán kicsit hamarabb tettem emg ezt a lépést mint kellett volna és észrevettem h megváltozott.


2011. dec. 5. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Na, én ugyanezt akarom most elkerülni... éppen ezért nem adtam még semmilyen konkrét jelet a csajnak (akinek mellesleg pasija van :D)... pont az a cink, hogyha ezt bejátszod, az totál all-in. Vagy bejön, vagy bekerülsz az LCSB kategóriába. Nem akarlak elkeseríteni, de úgy látom, nálad a második eset forog fenn:S
2011. dec. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen valoszinűleg ez a helyzet erre én is következttettem már :(
2011. dec. 5. 14:49
 3/9 A kérdező kommentje:
de ha ezt megteszed akk gyakorlatilag mindent elszúrtál?
2011. dec. 5. 14:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Háát, még egyszer mondom: all-in. Én is holnap valami hasonló készülök, de egy biztos: magabiztosnak és lazának (spontánul lazának) kell lenni. A csajok megérzik, ha parázol, és az abszolút nem férfias.
2011. dec. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akk sok sikert legalább neked jöjjön össze!
2011. dec. 5. 14:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszi:) De amúgy annyit még te is megtehetsz, hogy nem keccsölsz a dolgon. Ha látja, hogy nem ,,omlottál" össze a rosz hírtől, lehet hogy még ő fog keresni (Y) Arról nem is beszélve, hogy rengeteg a csaj még ;)
2011. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
persze csak totál beleestem,meg most nézem ez kiaradt:ismerösön ö nekem csak mostanában kezdtünk el komolyabban ismerkedni egymással csk sztem ennek itt vége.amugy ha nem hiv egy ideig én hivjam vagy ne foglalkozzam vele?
2011. dec. 5. 15:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát figy, nekem a csaj annyiban ,,segít" hogy mondta, hogy ő jól érzi magát velem, és menjünk még erre-arra, mert ő benne van... szal így már nem érzem, hogy baj, ha én keresem, mert kvázi ,,mondta" hogy keressem... én azt mondom, hogy egyszer még te is keresheted őt, aztán annak függvényében, hogy mi lesz, kell lépned.

Sok sikert ! :)

2011. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi
2011. dec. 6. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!