Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A huszonéves, komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huszonéves, komoly kapcsolatot kereső nők közül az egyedülálló anyukáknál a legkönnyebb már az 1. találkozás végén szexet elérni? Mivel ők tudják, hogy nehezebben találnak párt és muszáj kockáztatniuk, emiatt hamarabb odaadják a testüket?

Figyelt kérdés
2020. szept. 6. 13:04
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek
Nem értek egyet
23 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem és undorító ez a kérdés.

Ja, nem egyedülálló anya vagyok.

2020. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyedülálló anyaként válogatósabb vagyok, mint fiatal lányként voltam, hiszem tanultam a hibáimból. Amúgy szeretek egyedül élni, ha valakivel belemegyek szexbe, az azért van, mert felizgatott és nem azért mert meg akarom fogni magamnak. Ezért én nem odaadom a testem, hanem ha akarom, kölcsönös örömszerzésre használom.

De ritkán megyek bele kalandokba, ami volt egy-kettő az is inkább ilyen barátság extrákkal volt. Akár párkapcsolatot akarok valakitől akár nem, addig nem fekszem le vele míg nem érzem szükségét.

2020. szept. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te dugni akarsz, nem komoly kapcsolatot, ami egyértelműen 2 mondat után kiderül, nekik is világos lesz. Egyedülálló anyuka nem feltétlenül elkeseredett, de mindenképpen elővigyázatosabb.
2020. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, sőt, valószínűleg épp a gyerek miatt jobban meggondolják, hogy kivel álljanak össze.
2020. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Hát az én környezetemben pont, hogy nehezebb őket ágyba vinni, hisz fiatal lányként még viháncolhattak akivel akartak. De gyerek mellett már nem futnak fölös köröket és csak olyan férfival van bármi is aki több szerepben is helyt áll és bizonyítottan megbízható.
2020. szept. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedülálló anya vagyok másfél éve. Nem volt még egyejszakas kalandom azóta sem. Ha akarnék, mindennap mással szexelnek, de megvalogatom. Nem is tervezem az osszekoltozest senkivel. Ha valakivel viszont szex kapcsolatom lenne, olyat szeretnék, aki állandó, és nem csak alkalmi.
2020. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!