Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, volt már olyan pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan pasitok akitől fizikailag erősebbek voltatok?

Figyelt kérdés
Ha igen írjátok le hogyan derült ki, hogyan reagált a pasi, és hogy változott-e a viszonyotok.

2020. szept. 8. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hogy tud ez kiderülni másképp mint első talin?
2020. szept. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én erősebb vagyok, mint a párom. Crossfitre járok és ott elég komoly súlyokat emelgetek. Mindketten vékonyak vagyunk, párom is csak 68 kiló. Szerintem fel se bírná emelni azt, amivel én sorozatokat guggolok. Ő badmintonozni jár egyesületbe, tehát nem emelget súlyokat. És akkor mi van? Ez elejétől fogva így volt, de semmivel sem ér kevesebbet a szememben.
2020. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt egy randim egy apukával, kicsi gyerekei voltak. Nem biztos hogy erősebb voltam mint ő, én sportolgatok ő semmit, de testre, érintésre rettenetesen puhány volt. Nem regáltuk le sehogyan sem, egyikünket sem érdekelte ez a tény, de kb. biztos vagyok benne hogy egyszerre ugyanakkor vettük ezt észre egymáson. Nyilván nem túl szexi, de nem mindig ilyenen múlnak dolgok, ideje tényleg nincs elmenni edzeni és én ezt megértettem.
2020. szept. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Te erős vagy nő létedre? Esetleg sportolsz valamit?
2020. szept. 22. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!