Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párodon (gyerekeiden) kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párodon (gyerekeiden) kívül kivel ünnepeled a szülinapodat? Vagy csak ilyen szűken szoktatok ünnepelni? Nem szoktad néha úgy érezni, hogy igazából sosincs rendesen megünnepelve a szülinapod, mert nincs elég barátod, és/vagy nincs elég pénzed?

Figyelt kérdés
2020. szept. 8. 20:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a szülinapom és mindig szabit veszek ki, meg kiélvezem. Én nem igénylem a nagy bulit, általában elmegyek valami nappali spa-ba, egy masszázs, vagy egy kis kényeztetés. Így 30 felett ez bevált, de örülök a sütinek, meg a kedves szavaknak is, mint egy ovis :D

31N

2020. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%

Ha rajtam mulna, a sajatomat se tartanam meg. Pedig nem vagyok oreg. Egesz megnyugtato volt hogy az iden szűk csaladon kivul senki se koszontott fel szemelyesen.

Mondjuk utalom a felhajtast, semmilyen ünnep nem tudja felkelteni az erdeklodesemet.

2020. szept. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szuper baráti társaságom van, nagyon szeretem őket, de nem ünnepelném velük a szülinapom, alapból nem szeretek ennek nagy feneket keríteni, bulizni meg pláne nem. 22 évesen tartottam utoljára szülinapi bulit, de akkor is inkább a többieknek, én nem vágytam rá különösebben. Azóta minden évben úgy ünneplem, hogy elutazom valahová a férjemmel és túrázunk pár napot, jókat eszünk, kikapcsolódunk.
2020. szept. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!