Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek akkor, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek akkor, ha a párotok folyamatosan kerülné a veletek való beszélgetést komolyabb témákról vagy nem tudnál vele rendesen beszélni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom mit csináljak.Szeretem őt.Tiszta szívemből.De amikor kedvesen,nyíltan elmondom neki,hogy mi a bajom,akkor olyan válaszokat ad,hogy elkezd becézni,meg mondja,hogy ne nyafogjak,de ezt így kedveskedve.Ilyenkor úgy érzem,hogy ezzel megsemmisít engem.Nem veszi komolyan azt,amit elmondok neki.Mindig mondom neki ilyenkor,hogy inkább örüljön,hogy nyíltan kommunikálok vele.Hogy mindig elmondom,ha valami bajom van vele.Azt szeretném,ha ő is elmondaná,ha olyat csinálok,ami nem tetszik neki.De mindig attól tartok,hogy nem mondd el nekem dolgokat és később majd egyszerre fog belőle kirobbani.Csak nyílt,egyenes kommunikációt akarok.Oda-vissza.Azt mondják,hogy egy párkapcsolat alapja a kommunikáció.Ráadásul én sosem támadóan közlöm a dolgokat.Néha szó szerint sírni tudnék a tehetetlenségtől.Ő kerüli a konfliktusokat,de ennyire?Nem veszi észre,hogy ez nekem mennyire rosszul esik.
2020. febr. 1. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon egyszerű az oka; szavakban vagy kemény, tettekben meg gyenge. Fordítsd ezt meg. Legyél gyenge szavakban, de kemény a tetteidben. Érezze, hogy van súlya annak, amit mondasz.
2020. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kilépnék, mert ez egy fos, nem kapcsolat. A tököm kínlódna ilyen emberrel. Ez megöli a szerelmet úgyiis, ha minden a szőnyeg alá van söpörve. Majd kiütközik.
2020. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sarokba szorítanám, hogy vagy kommunikálunk erős és erről normálisan, vagy nincs értelme a kapcsolatnak.
2020. febr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez nem férne bele egy kapcsolatba. Sőt semmilyen emberi kapcsolatomba. A barátaimmal is az egyik legfontosabb dolog a baratságunkban hogy őszinték vagyunk egymással és elmondjuk egymásnak a problémákat és az a minimum hogy komolyan vesszük! Családdal ugyanez. És egy párkapcsolatban is elvárom ezt.

Mert általában ezek azok az emberek, akikkel nem lehet beszélni, akikkel ha valam bajod van, nem tudsz mit kezdeni. Te elmondod, ő hallgat de nem tesz semmit, nem mondja el ki baja. Én meg nem vagyok gondolatolvasó. Nem ez a dolgom hogy kiolvassam a másik tenyeréből hogy mi a franc baja van. Ha meg nem mondja el, nem tudok segíteni.

2020. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Össze sem jönnék ilyen emberrel... Kínlódjon a fene, nem az én dolgom megtanítani kommunikálni.
2020. febr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!