Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Mi a véleményete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Mi a véleményetek a húszon éves szűz lányokról?

Figyelt kérdés
Én húszon éves vagyok és kezdem rosszul érezni magam emiatt.
2020. szept. 10. 19:23
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
semmi ha ennyire zavar fogj 1 pasit nektek csajoknak könnyebb
2020. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Helyében elgondolkodnék az okokon.
2020. szept. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha szűz, azért szégyellje magát, ha nem szűz, azért szégyellje magát. :D Szép. :D
2020. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 27f szűz vagyok nekem jó lenne egy szűz akivel közösen párnacsatázhatunk elősször
2020. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne érezd magad rosszúl majd eljön akibe szerelmes leszel és majd vele meg teszed.

F

2020. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy megnyugtatást vársz, de sajnos én is ugyanabban a cipőben vagyok és nekem is nyűg már.


Az én legnagyobb problémám az a túl nagy zárkózottságom. Nehezen nyílok meg és eddig még seninek nem volt türelme hozzám. Mindenki feladta :( Amit amúgy megértek.

2020. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi probléma nincs ezzel, én is az vagyok, bár még a 20-as éveim elején járok, de amíg nem jön olyan pasi aki kívül-belül oké, addig szóba sem jöhet a szex.
2020. szept. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ooooo egyem meg ezt a sok vigasztaló választ xdd ha egy pasi írna ki ilyet meg szét szednék amiért életképtelen stb...


Egyébként kérdező ez rád tartozik egyedül.

Én 24f voltam amikor először volt dolgom nővel, az két évig tartott.

Azóta el vagyok nő és szex nélkül. Persze hiányzik néha de hidd el nem akkora dolog az mint sokan állítják. Csak ez ma az emberi mérce.. legyen pénzed sikeres meg akivel lehet dugni... Érzelmi intelligencia nulla, a gerincről még annyit, hogy egy csigának is keményebb mint sok embernek.


Sok rossz tapasztalatból maradtál ki a kevés jóhoz képest amit egy kapcsolat adni tud. Mert az csak az elején szép és jó, utána meg csak a félreértés a veszekedés, társas magány stb stb..

Várd meg a megfelelő embert.

2020. szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha jó a személyisége, akkor szeretem, ha rossz ember, akkor kevésbé.

Csak anszemélyiség számít.

2020. szept. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!