Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy egyetemista lánynál?

Figyelt kérdés

Most kezdtem az egyetemet, és van egy szimpatikus lány gólyatársam, akinek a nevét is tudom, mivel bemutatkozással kezdtük az első órát. Igazából még nem ismerek senkit a suliban, és ahogy láttam ő is egyedül szokott lenni. Szívesen megismerném, ezért arra gondoltam facebookon ráírva kérdeznék az egyik órával kapcsolatban, amire amúgy is kíváncsi vagyok és meg kellene kérdezném az egyik elsőstől, de akkor akár lehetne ő is. Viszont azt se tudom, hogy visszajelölne-e egyáltalán, mert amennyiben nem, vagy igen de nem írna vissza, az kínos lenne számomra a későbbiekben a közös órák miatt. Gyakran túlgondolok bizonyos dolgokat, félek hogy valamit elrontok, csak amiatt mert rosszul döntök. Hozzátenném hogy inkább visszahúzódóbb lánynak tűnik, pont ezért nem szeretnék személyesen odamenni, mivel így valószínűleg elég stresszes szituációba hoznám.

Szóval szerintetek írjak neki? Vagy várjak amíg többször látjuk egymást?


2020. szept. 10. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Meghívod egy üdítőre, nem kell túlcifrázni.

Ha ő is bátortalan és nemet mond, akkor megismételheted 1-2 hét múlva, hátha átgondolja vagy összeszedi a bátorságát, ha akkor sem akkor cső.

2020. szept. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Hellmano ***** válasza:
94%
Mondjuk, ha gólyák vagytok, akkor elsőnek építs az egyetem mellett valami magaslaton egy jó és erős fészket, amit felfog fedezni, ezzel is jelzed feléje, hogy te alfa gólya vagy. Ez bevonzza majd ne félj. (Bár a legtöbb gólya elrepül azt kevesen tudják, hogy nagyon jó hidegtűrő madár és csak az élelem hiánya miatt repülnek el.) Tavaszra már lesznek tojásaitok is a fészekben :)
2020. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

2-es: És kelepelni ki fog, ember?! :D


Kérdező: Az egyes számú válaszolóval értek egyet. :)))

2020. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz ra. Szerintem akár élőben is oda mehetsz hozzá, ha vártok az órára hogy szia, te is erre az órára vársz? (Persze ő válaszol hogy igen) és nem tudod véletlenül hogy lesz ez és ez (valamit mond). Aztán megkérdezed ha bementek hogy nem baj-e ha mellé ülsz legalább van egy ismerős arc (vagy ezt legközelebb).

Aztán csak simán beszélgess vele es hívd el dumalni egy kávéra. Óra vagy suli előtt/után.

Ne randinak gondold csak ismerkedtek. Aztán megy a dolog.

2020. szept. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyomulj rá rögtön. Arra fog gondolni hogy ha elutasít akkor ciki lesz ugyanarra a szakra járni. Menj oda óra előtt dumálni és majd alakul.
2020. szept. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!