Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számodra mitől sikeres egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra mitől sikeres egy férfi?

Figyelt kérdés

A kérdésem főként a nőkhöz szól. Mi kell ahhoz, hogy sikeresnek hívj egy férfit? Karrier? Függetlenség? Mindenkinek mást jelent, és érdekelne a véleményetek. Ha lehet, akkor kort is írjatok.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2020. szept. 10. 23:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Családcentrikus.

Kiteljesedik a munkájában és szereti azt.

Jól bánik embertársaival.

2020. szept. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

1

Ennyí elég nekem is.

2020. szept. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Az #1-es által leírt kategória tökéletesen ráillik az egyik haveromra. 28 és szűz... :D
2020. szept. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy mit csinál, de azt magas (egyre magasabb) szinten, és ambícióval teszi.

Megtalálta azt a karriert, ahova reggelente akkor is boldogan megy be, ha 5-kor kell kelni, és nem idegrángással jön haza hanem lelkileg kielégült fáradtsággal. (Mindegy hogy milliókat kereső orvostechnológiai mérnök, vagy óvóbácsi)

Megtalálta azt a hobbit, ami teljes mértékben kikapcsolja, és feltölti.

Olyan szociális környezetet alakított ki maga körül, amiben tökéletesen boldognak érzi magát. Mindegy hogy egyedül akar élni, feleséggel, vagy 6 gyerekkel. A családon kívűl a barátai is mind számára jó emberek, nincsenek mérgező kapcsolatai.

Alapvető készségeket elsajátított, mint a kommunikáció, vitakészség, problémamegoldás, alkalmazkodás. És szorosan ide tartozik, hogy ha nem is magas, de azért egy szintet megütő EQ-val rendelkezik.

És anyagilag rendben van, és azért hagytam utoljára, mert ez számomra nem a sikeresség mércéje. Ahhoz hogy sikeresnek hívd magad, persze, kell hogy legyen fedél a fejed felett, egy normális életszínvonalad, meg kell hogy engedhesd magadnak a szórakozást, hogy néha vehess egy könyvet, egy ruhát, stbt. De a siker nálam egy megfelelő anyagi alap, nem a gazdagság.

2020. szept. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom értelmezni a sikeres szót, nem is érdekel ez a téma.
2020. szept. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy tett és tesz magáért, tudja a dolgát és nem a tökvakarásra meg a megúszásra hajt az életében.


Nekem nem a siker adja a pénzt, de még csak nem is kifejezetten a tudás, hanem az, hogy nem rohadsz egy életen át a saját magadra lapátolt szarban, hanem aktívan teszel azért, hogy kivakard magad belőle, élvezd a munkád gyümölcsét és ne tarts ott, ahol 10 éve.


Ez lehet edzés, művészet, munka, akármilyen más hobbi, tényleg bármi. Csak lássam, hogy van az illető életében legalább egy olyan dolog, amivel foglalkozik, ami feltölti és amiről teljes pozitivitással tud beszélni, miközben elégedett az életével.

2020. szept. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem a pénz adja a sikert *


Késő van már... :D

2020. szept. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

#3

Megtalálja ő is a társát, van akinek később sikerül.

2020. szept. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%

#8: Hát, persze... Gyakorlatilag 0 tapasztalata van a társkeresésben, én segítettem neki összehozni egy randit és még azt is elszúrta. Igen, tuti megtalálja a társát. Véletlenül sem az a helyzet, hogy egyszerűen közhelygyűjtemény volt a válasz, ami a valóságban nincs úgy.

Szólok majd neki, biztos megvigasztalja ez a még közhelyesebb válasz! :D

2020. szept. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem vigasztalja meg, hogy is vigasztalná meg. Ő most, azonnal szeretne valakit.

Viszont a környezetemben sokan csak 30-40 évesen találták meg a "párjukat", nem kel el azonnal mindenki.

2020. szept. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!