Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sikeres férfi mellett sikeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikeres férfi mellett sikeres nő, vagy szerető nő áll?

Figyelt kérdés
A nemeteket, korotokat légyszi írjátok le, és ha gondoljátok indokolhattok is.
2019. márc. 31. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kettő miért zárja ki egymást?
2019. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

A kettő miért zárja ki egymást? Ez akkora baromság és hatalmas tévhit. Eleve lehet valakit jól és rosszul szeretni. Szerintem valakit jól szeretni és egészséges kapcsolatot fenntartani csak úgy lehet, ha valaki meg van elégedve magával, az életével és tud létezni a kapcsolattól függetlenül is. Egy olyan nő, aki igazából semmit nem ért el, semmi önállóságra vagy előrehaladásra nincs igénye soha nem tud megfelelő, szerető társ lenni.

Illetve nem gondolnám sikeres férfinak azt, aki olyan nővel van aki igazából semmit nem tud felmutatni. Vagy azt a férfit akinek semmi igénye nincsen arra, hogy a párja is le tudjon tenni valamit az asztalra és ne rajta élősködjön.

Mindenféle egoizmus nélkül úgy gondolom, hogy a párommal mindketten sikeres emberek vagyunk. Egész jó munkánk van, nem nagyon vannak anyagi gondjaink, van csomó közös és egyéni célunk is amik felé haladunk is. Én nem tudnám elképzelni az életemet másmilyen emberrel. Szerintem akinek nem fontos a siker az nem is igazán tudja a másikat megfelelően támogatni, mert nem is érti, hogy mit jelent ez. Nem érti, hogy a párja miért dolgozik megint sokáig, nem érti, hogy minek megy el arra a tök feleslegesnek látszó konferenciára, nem érti, hogy minek foglalkozik a munkán kívül szakmai dolgokkal stb. Én úgy gondolom, hogy egy több téren sikeres embernek csak hasonlóval lehet hosszú távon szeretetben működő párkapcsolata.

2019. márc. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2019. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem szerető szívű, gondoskodó feleség. Olyan, aki a "biztos hátországot" tudja biztosítani. Aki gyakorlatias, és nem generálja a problémákat az otthoni dolgokban, hanem inkább megoldja azokat.

Emellett nyilván lehet sikeres is, de ennek nincs jelentősége.

46F

2019. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Annyit még hozzátennék, hogy azok a férfiak akik nálunk sokkal sikertelenebb nőkkel vannak együtt igazán nem is érzik magukat sikeresnek. Nincs belülről fakadó magabiztosságuk vagy önbecsülésük. Azért vannak ilyen nőkkel, mert számukra az is hatalmas dolog, hogy a férfinak van autója vagy munkája. Ezek a férfiak abból építkeznek, hogy kevesebbnek érzik maguknál a párjukat. Szerintem egy ilyen férfit ne nevezzünk sikeresnek, hiszen tele van kételyekkel és az önbizalma abból származik, hogy jobbnak érzi magát a párjánál.
2019. márc. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sikeres nő nem szerethet?
2019. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Inkább olyan, aki becsicskul, nincs saját élete, szeret segget nyalni és a férje által szerzett státuszban fürdeni.
2019. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!