Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több lány bukik a szélhámos,cs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több lány bukik a szélhámos,csaló hazudozó,a pénzét nem tisztességes úton szerző férfiakra,mint a becsületesekre?

Figyelt kérdés
Én nem hiszem hogy sok lányt érdekelne ismerkedésnél hogy nem lopok,nem csalok,nem hazudok.Több vállalkozó,munkaadó is úgy szedi meg magát hogy simlisednek és ha megfigyeljük nekik vannak a legjobb nőik.Van egy étteremtulajdonos ismerősöm,nem mondom hogy szélhámos mert lehet hogy nem az,de tény hogy van pénze és egy nagyon csinos felesége van.Egy segédmunkás aki keres naponta pár ezer forintot,hiába becsületes,örüljön ha egyáltalán szóba áll vele egy nő.

2020. szept. 11. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Őszintén? Odaadnám az összes pénzem, ha lehetne egy barátnőm, akivel kölcsönösen szerethetnénk egymást végre... :/

Egyébként igen, a suttyókat szereti az összes nő, aki bunkó, mert az kihívás számukra.... megdugja őket, aztán megy tovább, ennyi.

2020. szept. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
A legtöbb lánynál alap hogy nem hazudozol, lopsz, csalsz.
2020. szept. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 én nem tapasztalom hogy ez valakit is érdekelne hogy nem lopok,nem csalok,nem hazudok.Legfeljebb annyit mondanak ügyes vagy.Közben meg gondolják magukban szerencsétlen balek vagyok.
2020. szept. 11. 20:39
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

#3 mint ïrtam, ez alap, tehát nem is kell kihangsúlyozni.


Vagy még azt is elmondod randin hogy emberszabású vagy?

2020. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 én inkább úgy fogalmaznék nincs jelentősége az emberek szemében.Nem.leszek vonzóbb a nők számára mert becsületes vagyok.Sőt,Ha nincs pénzem inkább balek vagyok a szemükben.
2020. szept. 11. 20:50
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 ez így van, én is ezt írtam. Viszont ha nem vagy becsületes, kevésbé leszel vonzó.


Tudod a rosszfiú nem attól lesz vonzzó hogy adót csal, hanem hogy feszegeti a társadalmi normákat. ;)

2020. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Nem buknak se erre se arra. A lényeg, hogy pénz legyen.
2020. szept. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, valószínűleg az veled a probléma, hogy kb. ennyi az összes, amit elmondhatsz magadról. Meg amint a kérdésedben levont következtetésből látom, a gondolkodás sem az erősséged.
2020. szept. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
Honnèt tudjàk, hogy becsületes vagy? Mert azt mondtad? A szèlhàmos is ugyanazt àllìtja magàròl...
2020. szept. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
88%
Nevetséges ez a gondolkodás. Te is ugyanúgy simliskednél, ha elég okos, ügyes, bátor, és karizmatikus lennél, hogy megtehesd. De neked se a tudásod, se a bátorságod, se semmid nincs hozzá. Pont ezért kerülnek a nők, és ezért vonzódnak a simlisekhez. Ők a nőt is becsapják, vele is el tudja hitetni, hogy becsületes, hűséges, családot akar, és a párját a tenyerén hordozza. Az egyik embertől pénzt csal ki, a másiktól ingyen munkát, a nőktől meg érzelmeket. De mindenkit átver, és a végén mindenki haraggal hagyja ott.
2020. szept. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!