Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha mackónadrág alá nem veszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mackónadrág alá nem veszek alsógatyát és így a mackó lesz vonalkódos, az pártalálási szempontból problémás?

Figyelt kérdés

Azért mert így kényelmes.

Nyilván úgy intézném a dolgot, hogy a lány minél előbb észrevegye, hogy még idejében le tudjon lépni, ha ez őt amúgy zavarná.



2020. szept. 12. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Jok ezek a mackos trollkerdesek, eskuszom engem szorakoztat.
2020. szept. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ennyire hogy lehet unatkozni?
2020. szept. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Nekem tetszene. 23N
2020. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Macigatyában csajozol?
2020. szept. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Csak szólj neki h vigyen vonalkódolvasót.
2020. szept. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Ne csodálkozz ha az auchanban bepittyen a vonalkódod és +20ezret kell majd fizetned.
2020. szept. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene! Ismerkedünk? Majd én is így megyek a randira hogy összhangban legyünk ;)
2020. szept. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Mi lelki társak vagyunk! Úgy tudtam, hogy egyszer rád találok! ❤

Remélem egyébként férfi vagy, a férfiak sokkal határozottabb vonalkódot tudnak előállítani.

2020. szept. 12. 14:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Farmer nadrágokhoz nem hordok boxer alsót, farmerhoz plusz alsó kényelmetlen nekem, volt velem is igy ilyen, véletlen a farmer nadrág varrás hátú a fenéknél vonalkódos lett, de ha olyan hejzet van hogy le vetkőzni lánnyal akkor nem olyan mivel tisza meg jelenést adok, de hétköznapokon igen elő fordult többször is farmer vonalkódos lett.
2021. dec. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!