Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A parkapcsolatban vagy hazassa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parkapcsolatban vagy hazassagban elo nokre miert mondjak hogy 'mackonadragosok'ennyire nem adnak mar magukra?

Figyelt kérdés
2017. márc. 10. 19:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
25%
Gondolom azért, mert a házas nők egy medvét húznak az al tájékukra.
2017. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom arra mondjak, aki olyan. En itthon se hordok mackonadragot.
2017. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
14%
Mert szánalmasak és már nem adnak magukra és azt hiszik, hogy attól, hogy elvették őket már nem kell semmit tenni... az ilyeneket csalják meg...ezek a legalja, de sajna a legtöbb nőre igaz.
2017. márc. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Tehat te ezzel azt mondod hogy ha mar megvan a hazassag egy fontos dolog kipipalva a noknel a listajukrol. El lehet kenyelmesedni innentol kezdve mar nem is kell, hogy tetszunk a parunknak. Pocakot lehet ereszteni az sem szamit mar.
2017. márc. 10. 19:47
 5/26 anonim ***** válasza:
18%

#4


Így van sajna... nézd meg a legtöbb nőt és belátod, hogy ez a szomorú valóság...

2017. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%

Őszintén? Ez nem arról szól, hogy elvettek, és már nem kell semmit sem tenni a másikért.

Ez arról szól, hogy a saját otthonomban hadd legyek már kényelmes ruhában, akár cicanaci, akár melegítő, akár farmer, akár kiskosztüm!


A párom előtt is melegítőben töltöttem itthon az időt, ez attól nem változik, hogy összejöttünk/összeköltöztünk/összeházasodtunk. És nem, nem azt jelenit, hogy nem akarok neki tetszeni, de nem fogom kivakolni a képem és kényelmetlen ruhákban feszengeni a saját otthonomban. Ő pont azért szeret, aki vagyok, a smink és a flancos ruhák alatt. Ha így nem tetszenék neki, akkor az azt jelenti, hogy nem is szeret igazán. De ennyi erővel én is állhatnék így őhozzá, hogy miért nem öltözik fel szépen, és miért van ő is melegítőben/tart pizsi napot, mért nincs non-stop szexin felöltözve nekem...


Egyébként melegítőből is lehet csinosabb fajtát hordani, nem csak azokat a ócsak, óriási, kinyúlt darabokat. A párom pl megőrül a fenekemért egy csinos melegítőnadrágban. Szóval ennyit arról, hogy nem tetszek neki mackónadrágosan.

2017. márc. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
5%

#6


Hitegesd csak magad... :D

2017. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
Én, kimondottan kértem a páromtól a mackónadrágot. Jó benne látni a kerek popsit és egy mozdulattal lent is van.
2017. márc. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
Aham, és otthon mégis miben kéne takarítani,főzni vagy a kanapén a tévé előtt fetrengeni? Melyik férfi nyírja a füvet öltönyben?
2017. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%

76%-os, attól hogy NEKED nem tetszik, ez nem lesz általános, mivel az emberek különbözőek. :)


Tudom hogy nehéz elhinni, hogy az emberek nem feltétlen vannak azon a véleményen, amin Te, de ilyen a világ, kinek a pap, kinek a papné!

2017. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!