Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmesélek egy régi sztorit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmesélek egy régi sztorit, szeretném ha olvasná az, akiről szól! Mindenki mástól kérdezem: Lehet figyelmeztető jel az, hogy a párodnak a korábbi kapcsolatai hogy értek véget? Pl. ha a párod megcsalta az exét, vagy csak simán kidobta.

Figyelt kérdés

Nagyon friss volt még a kapcsolatom, mikor mondta a barátnőm, menjek fel hozzá, mert délután felmegy hozzá az exe, és nem akar kettesben lenni vele. Nála maradt valami tortaszervírozó, ami az exe anyjáé volt. Így aztán nála voltam, mikor jött az ex. Átvette a kristályedényt, és mielőtt elment volna, ránk nézett. Én a barátnőm mellett álltam, átöleltem a vállát. Azt mondta, nekem címezve: "Olyan szerelmes vagy, mint én voltam. Nemsokára olyan összetört leszel, mint én voltam." Aztán el is ment.

Emlékszem, mikor azt mondta, hogy olyan szerelmes vagyok, akkor kihúztam magam, azt üzenve, ez így van! És mikor mondta, hogy hamarosan összetört leszek, akkor mérges lettem. Na mindegy. Eszembe jutott, hogy ez volt régen. Azt kell mondanom, akkor nem volt szimpatikus az ex, de így utólag az. És igaza volt, 100% igaza volt. Nagyon szerelmes voltam az exbarátnőmbe, jobban, mint bárkibe eddig, de szakított velem. Már 2 hónapja. Kezdem kiheverni, de nagyon összetört voltam sokáig... Az ex és én ugyanazt éltük át, és ő előre tudta, hogy velem is ezt csinálja az exbarátnőm... Magába bolondít, de nem marad velem hosszútávon.


2020. szept. 12. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Hát ez már csak így szokott lenni...
2020. szept. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Banyek,mintha én lennék. Igazából én tudtam róla,mert közvetlen kollégámmal volt együtt mikor rám mozdult, de én is kb ugyan így jártam. Később megtudtam hogy az előttem levővel is ugy kezdett ismerkedni,hogy közben együtt élt meg az őt megelozovel....
2020. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk minket gerinctelennek nevezett az exe igazából nem értem mire fel, ha ő is ugyan úgy kapott az alkalmon mikor lehetősége volt...
2020. szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha korábbi időszakra szól a mondat, akkor nyugi, mert ez érvényben lehet most is.😊
2020. szept. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az embernek nyitott szemmel kell járni és mindig mindent mérlegre rakni!

Én is a saját hibámból tanultam.

Soha nem szabad annyira "szerelmesnek" hinni magad, hogy a józan eszedet felülbírálja.

2020. nov. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!