Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok és van egy kiegyensúlyozott kapcsoltam már lassan 3 éve. Van egy férfi akivel megismerkedtem a nyáron és azóta beszélgetünk telefonon, de teljesen átlagos dolgokról. Neki is van párkapcsolata 5 éve és nekem is és tényleg barátként tekintek rá. A barátom tudja, hogy mi beszélgetünk. Ma a férfi akivel a nyáron megismerkedtem felhozta a kérdést, hogy szeretne velem összeülni egy italra. Számomra rendben van hiszen tudom hogy nem mozdulna rám és en sem rà, soha nem csalnám meg a barátom. Helyes döntés lenne ha megbeszélném a párommal és elmennék erre a találkozóra, vagy inkább el kellene engednem?
2020. szept. 14. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Ha haveri találkozóról van szó, ahogy írod, akkor mi a kérdés? Mi a dilemma? A többi haveroddal nem szoktál találkozni, vagy mi a szösz? Ha a barátodat nem zavarja, mert normális emberként nem áll neki féltékenykedni, akkor egyáltalán mi a probléma?
2020. szept. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Van egy olyan megérzésem, hogy nem csak beszélgetni akar... azért egy italmeghívás már jóval többről szól általában mint egy szimpla "gyere beszélgessünk" valahol. Ha csak dumálni akar akkor ebédre szokták meghívni a másikat, vagy meló után üljünk be egy kv-ra. Egyébként miért is a részéről ez a fene nagy barátkozás??? Lehet csak én vagyok 40 felett hogy ennyire gyanakvó vagyok...
2020. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha első alkalommal elhívnád a barátodat, ő meg a barátnőjét? Jó kis baráti kapcsolat alakulhatna ki belőle.
2020. szept. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3-as gyanítom hogy ha "baráti párok haverkodnak" lenne a célja akkor a párjával együtt hívta volna ahogy leírtad :) így meg nem nehéz kitalálni mit akar...
2020. szept. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy cselekedj, ahogy a párodtól is elvárnád, fordított esetben.
2020. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!