Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyre több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyre több nő vágyik arra, hogy?

Figyelt kérdés

Egy felnőtt kapcsolatban megverje, verje, alázza a férfi a nőt? Ez miért, hogyan tudná feldobni a szexualitást?


Ez a kérdés inspirált a további kérdés boncolgatására:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..



2020. szept. 14. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Énis szeretem ha kicsit ütnek és aláznak de csak a szexben, egy párkapcsolatban azért ne üssenek már :")
2020. szept. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy egyre több nő, én speciel nem. Meg most komolyan ez a gyakori kérdés a bizonyíték aminek bocs semmi hitele, simán lehet egy unatkozó hülyegyerek is mögotte aki trollkodik. Mivel maga a kérdés sincs kifejtve, egy egy mondatos odaböffentés csak lényegében.
2020. szept. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
jó... remélem tudod, hogy aki ezt szereti vagy igényli, az nem teljesen egészséges..
2020. szept. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3#: És ha az "igényelné" szót vesszük alapul, akkor is mi az alapja?
2020. szept. 15. 00:03
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Aham. Szóval te ebből az egy kérdésből azt szűrted le, hogy "egyre több nő" vágyik ilyenre?

Amúgy teljesen kizárt.

2020. szept. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nem jön be maga az ütés és a fájdalom viszont az igen ha pl nagyon minimálisan korlátozva vagyok, és bejön az is ha a párom megfogja a torkom. Nem erőből igazából csak egy kicsit rá szorít de levegőt ugyan úgy kapok. Persze csak az ágyban. Egyébként az életben és a párkapcsolatban ezeknek nyoma sincs. De ettől még ugyan úgy szeretjük egymást hogy néha az ágyban kicsit “vadabb” dolog történik.
2020. szept. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Azért van mert sok nő kénytelen dominánsként viselkedni az életben, ami nem feltétlen jön be neki, így aztán az ágyban kicsit lehet behódoló. Nem verésre gondolok.
2020. szept. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

A hatoshoz hasonlóan engem se a fájdalom, hanem a korlátozás, alárendeltség izgat szex közben. Szeretem a durvább "b@szást" is, mikor nincs finomkodás. Ugyanakkor igényem van a normális előjátékra és a lassú szerelmes szexre is.

De tény, hogy ha csak rajtam múlna az előbbi gyakrabban kerülne elő mint az utóbbi.

Viszont ez csak a szexre korlátozódik. Ha valaki le akar dominálni a párkapcsolatot belül, akkor rövid úton kilépek. Ugyanígy teszek, ha verbális, vagy fizikai agressziót tapasztalok. Még az se kell, hogy meg is verjen, elég ha tárgyakban tesz kárt, dobálózik, csapkod, vagy üvölt mint a vett malac.

2020. szept. 15. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Miert kellett lepontozni csak azert, mert azt mondtam hogy aki parkapcsolaton belul szereti azt hogy megverjek, vagy megalazzak nem egeszseges? miert, az? :)) hat elnezest kerek.

Nem a szexre gndoltam.

2020. szept. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!