Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom eldönteni, hogy a pasi azért akar csak szexet, mert erre vágyik vagy csak erre tart alkalmasnak?

Figyelt kérdés
2020. jún. 7. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem mindegy?
2020. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Te láttál már olyan pasit, aki nem vágyik ingyen szexre? Szóval ha arra alkalmasnak tart, hogy megd.gjon, akkor már meg is van válaszolva a kérdés.
2020. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem komoly kapcsolatra nem tart alkalmasnak.
2020. jún. 7. 12:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kb. sehonnan nem lehet megállapítani. Az idő dönti el.
2020. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle,nem értem miért ilyen nehéz kommunikálni.


Kedves xy azért akarsz csak szexet mert nem akarsz kapcsolatot vagy csak velem nem?

2020. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem fekszel le vele egyből és figyeled, hogyan viselkedik veled a randikon, azért valamelyest ki lehet szűrni. Ha ténylegesen érdeklődik felőled, jókat tudtok beszélgetni, nevetni, szívesen tölt veled időt "csak úgy", akkor valószínűleg azért nem gondolja, hogy csak arra vagy alkalmas. Viszont ez még nem feltétlenül jelenti, hogy komoly kapcsolatot akar, ezt nem árt tisztázni, hogy ki mit keres.
2020. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez egyszerű: ha csak szexet akar, akkor olyan nőt keres, aki ebbe belemegy. Na már most én úgy gondolom, ennélfogva automatikusan bekerül a nő abba a kalapba, aki csak szexre alkalmas. Mert különben bele sem ment volna ilyesmibe. Szóval párkapcsolatra nem egy ilyen nőt választana. Ezek nem az én gondolataim, csak ezt látom a környezetemben. A szexelgetésből szinte sosem lesz kapcsolat. Szóval tulajdonképp ki lehet jelenteni, hogy a csak arra kell és a csak arra jó az gyakran egy kategória a férfiak fejében.
2020. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha csak szexet akar, akkor azt normális esetben előre közli, mielőtt megismerne. Ha közben HIIIRTELEN VÉÉLETLEN meggondolja magát, az más téma. Ott lehet, hogy benne van már a te megismerésed is a pakliban.
2020. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezért nem szoktak rögtön lefeküdni, mert az egy jó előszűrő, hogy az ágyon kívül is tudtok-e egymással mit kezdeni. Persze van, akinek mindegy, mert az csak szex és pipáljuk ki így is illünk-e és néha pont beletrafálnak. De ha neked nem az, akkor előbb ismerjétek meg egymást, hogy tudj bízni benne. Ha szerinte ez taktika meg szívatás és nincs hozzá türelme, akkor meg valószínűleg csak szexet akarna.
2020. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá.
2020. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!