Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatnál mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatnál mennyire számít a másik végzettsége?

Figyelt kérdés

Nekem érettségim és szakmám van.

Diplomával rendelkezőknek nagyobb esélyük van a nőknél?


2020. szept. 17. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Normális esetben nem feltétlen kellene számítania.

Azoknál van maximum nagyobb esélyük akiknek mégis számít a másik végzettsége.

2020. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem értelmes nőknél nem. A férjemnek is ez van, nekem 2 diplomám, mégis őt választottam egy orvos meg egy informatikus helyett, és felnézek az eszére (is).
2020. szept. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen. Itt 100-ból 99 csaj leírja, hogy neki DIPLOMÁSÉRTELMISÉGIMŰVELTOSKOLÁZOTT férfi kell.


Bár...akkor miért nincs minden csóró irodalmár, meg bölcsész srácnak ilyen csaja? [link]

2020. szept. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszel, nem számít

Ha nem tetszel, számít. És nem lesz jó, amit van. Tök mindegy, mid van.


Sarkítok, de tényleg nem ezen dől el nagy többségben. Ha kifogást kell találni, választékok széles tárháza áll minden nő előtt. Engem pl. azért küldtek el nemrég, mert nem láttam azt a filmet, amit a csaj igen. Diploma kérdéséig el se jutottunk..

2020. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3# Sokan maguk sincsenek tisztában azzal, mit akarnak /kit akarnak
2020. szept. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4# Amid*
2020. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok ezzel, mint némelyik álláshirdetés: diploma előny, de nem feltétel.
2020. szept. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem számit. Diplomás nő vagyok, a párom most csinálja az esti érettségit. Ettől függetlenül okos, értelmes, jókat lehet vele beszélgetni.
2020. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Sokszor a diplomával nem jár együtt az intelligencia, szerintem mindenki látott már erre példát. Szóval nem, nem számít.
2020. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%

Nekem diplomám van, mégse kellek senkinek sem.


27/F

2020. szept. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!