Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendjén van, hogy 2 hét után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendjén van, hogy 2 hét után a házasságról és a gyerekvállalásról beszél?

Figyelt kérdés

Ő 39 éves, én 26. Már 2 hét után arról beszél, hogy kis esküvőt szeretne, legutóbb, mikor egy cukrászda előtt elmentünk, a kirakatban megállt nézegetni a tortákat.


Kitért arra is, hogy ha szeretnék odaköltözhetek hozzá, ha úgy gondolom, otthagyhatom a munkahelyem, helyette azt tanulhatok, amit akarok. Csak azt a kis időt kell átvészelni, míg nem lenne más papírom, aztán más lenne minden. Minden gond nélkül odaadta az autóját, hogy használjam, amikor szükséges (ez is "nagyobb kategóriájú").


Aztán tovább ecsetelte az esküvő és gyerek témát is...


Normális ilyen rövid idő után? Mielőtt kitérnétek rá, nem a puncsról "szedtem össze" ezt a férfit.



2020. szept. 19. 18:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kicsit félreérti 1-2 ember a kérdező helyzetét: nem arról van itt szó, hogy ne lehetne megkérdezni kinek milyen HOSSZÚTŰVÚ tevrei vannak, illetve ÁLATLÁNOSAN BESZÉLNI ARÓL, ÉRINTŐLEGESEN, hogy mi a véleménye a házasságról, gyerekről.


Ez stimmt. Itt nem erről van szó. Hanem az, hogy 2 hét alatt nem ismered a másik embert. Nem hogy nem laktál vele együtt, de pasztki 2 hét amióta együtt vagytok.. ÉS nem általánosan a véleményről beszélünk, hanem hogy 2 hét után a költözz hozzám, a nézzük az esküvői tortát, a " ki is tartalak gondod se lesz mellettem, ha kell, meg hagyd csak ott a munkahelyed is"..


"Aztán tovább ecsetelte az esküvő és gyerek témát is.".. - Érted 9-es? Nem azzal van a baj, hanem ezzel.


Őszintén szólva, én félnék és rossz ómennek tartanám az ennyire nagy túlcsordult, hirtelen jövő tervek, mint a 2 hét utáni "költözzünk össze, hagyd ott a munkahelyed majd én segítek, én ilyen jól bánok veled, ja és gyereket is akarok meg családod, mindent"


Ezek gondokra is utalnak. nyilván nem ismerem a csávót, de tipikus személyiségzavar, vagy nárcisztikus emberek kezdő kapcsolat fázisai ezek. Aztán 2-3hónap, vagy kicsit később, de még 1 éven belül úgy is meglátja a kérdzeő a valódi énjét.. Majd ha összeköltöznek.


ÉS nem csak ez a "love bombing" megy meg a full idealizálás egy tulajdonképppen szinte ismertelen embertől egy másik ismeretlen emberig.


Ismered a családját? Hogy miylen viszonyban vannak?

A barátaid?

A múltját?

Hogy bezsél az exeiről, miért lett vége?

Mik a hobbiai, mi köti lestb?

Ezer fontos kérdés, amiket tudva mondhatod el, hogy ismered a másikat?



Ha nem ismerem a másikat, mi a fenének terveznék vele rögtön gyereket? Minek adnám fel amunkahelyem és tenném ki magam egy másik anyagi függésének 8 nyilván most a csillagokat is lehozza)? Ezeknek rossz vége szokott lenni általában...


Szóval nem, nem azzal van a baj, hogy érdeklődik a tervekről basszus. Hanem arról, amit fentebb részleteztem. (Azt se tudja hogy szeméyliségzavaros vagy mentális baja van-e, vagy hogy nem egy nárcisztikus szocipata.. Jaj hát mind iylen kedves és kenyérre kenhető az elején, mer tudják hogy csak így érik el amit akarnak)


Kisarkítottam egy kicsit, de nekem ez nem tetszik.

Költözz össze vele, éélj vele 6-12 hónapot. ÉS várj a többi terveddel, legyen eszed! Maj ha 1 év együttélés után valóban még mindig lekenyerez és nem zsarnokoskodik veled és tárgyiasít, majd akkor nyugodtan kijelentette, hogy igen, ő azt az ember amilyennek gondolod és mutatja magát.


(Egy Nárcisztikus személyiségzavaros ember meg valós példája ennek a jelenségnek. Semmi gond, ha terveztek együtt. De abból sem, ha az eszed a helyén van közben. )

2020. szept. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!