Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könyvtárban találkozás:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyvtárban találkozás: nektek van ilyen történetetek?

Figyelt kérdés
Itt több válaszban volt arról szó, hogy bárhol lehet ismerkedni, és a könyvtárt hozták fel sokszor példaként. Arra vagyok kíváncsi, hogy nektek volt-e személyes, könyvtáros tapasztalatotok (megszólítottál, megszólítottak), és ha igen, mi volt a történet és hogy alakult.

2020. szept. 20. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

2 komoly barátnőmet is ott ismertem meg. Az egyikükkel évekig együtt éltem.

Kollégám a kis híján feleségét ismerte ott meg.

2020. szept. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barátnőm (lány vagyok) fősulis korunkban a Szabó Ervinben ült, tanult a büfében. Egy fiú odament hozzá, és megszólította, hogy leülhet-e vele szemben. Mondta, igen. Beszélgettek, elkérte a számát, felhívta, aztán színházba hívta, összejöttek. Két hónapra erre a napra, a barátnőm kiköltözött egy évre Amerikába. Még a távkapcsolat is tartott egy 3-4 hónapig, aztán barátnőm érezte, hogy nem szerelmes, nem hiányzik neki a srác, nem akarta, hogy feleslegesen várjon rá a fiú, így inkább útjára bocsátotta őt. :-9
2020. szept. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én rengeteget vagyok a könyvtárban, főleg a Szabó Ervinben. El tudom képzelni, hogy van akinek bejön az ottani ismerkedés, de én soha nem ismertem meg ott senkit. Mondjuk én nem is azért járok oda, hogy egyenes lábbal, miniszoknyában válogassam a köteteket az alsó polcról 😄
2020. szept. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!