Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik a szüzességüket 30 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik a szüzességüket 30 év felett vesztették el, vagy 30 felett lett először barátnőjük, leírnátok a történeteteket?

Figyelt kérdés

Igazából pár évvel fiatalabbak is írhatnak. Vagy ha ismerősötök sztorija, esetleg a párotok volt ilyen.

Legalább 3-4 ilyen kommentet olvastam az utóbbi időben csak itt gyakorin.

Leírnátok pár sorban a sztoritokat? Miért nem volt korábban, mi változott, milyen volt a partneretek, mi van azóta, stb.?


Nők és férfiak is írhatnak természetesen.



***A szavazáshoz kérdés:***

Ismertek olyan embert, aki kb. 30 éves koráig szűz volt?



2020. szept. 7. 12:42
A kérdező szavazást indított:
Nem ismerek szűz embert 30 felett
Ismertem, de már nem szűz
Ismerek és okkal szűz, valószínűleg az is marad
Ismerek, de szerintem simán lehetne barátnője, valamiért még sincs
45 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
30 alatt nem érdekeltek a csajok mert volt más dolgom. Utána viszont barátnőt és családot akartam úgyhogy összeszedtem ami ehhez kell (kocsi, lakás, jogsi, jó külső) és lett is. Végülis ez egy vidám történet. :D
2020. szept. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Ne reménykedj Balázs...
2020. szept. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem Balázs vagyok, hol az alkohol a történetben? :D
2020. szept. 7. 12:50
 4/17 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm a választ. Pontosan hány éves voltál? A párod hogy fogadta? Elmondtad neki?
2020. szept. 7. 12:51
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Én ismerek 30+ éves szűz "férfit". Megrekedt olyan 14 éves szinten értelmileg, soha az életben nem lesz olyan "nő" aki megállna neki.

Hacsak nem valami aranyásó mert pénzük annyi van mint a szemét. :D

Csak a srác életképtelen, de látszólag jól elvan nő nélkül is.

2020. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%

A férjem 29 volt, amikor összejöttünk, velem csókolózott először. 😊 Tudtam és nem zavart, azóta sem érzem, hogy bármilyen problémát okozna ez köztünk. Ő ugyanúgy áll a kapcsolatokhoz, mint én: egy embert keresett mindig is, aki a társa lehet egy életen át. Nem akart fűvel-fával járni, sem szeretkezni.


Egyébként csodàlatos férj, fantasztikus apa és remek a szexuális életünk. Csak várt engem. 😊

2020. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Hellmano ***** válasza:
94%
Én 40 éves szűz férfit is ismerek egyik haverom és a másik figura, aki az utcánkban lakik az 44 éves és még soha nem láttam nővel az anyján kívül , szerintem ő is szűz, de róla nem merném kijelenteni 100%-ban. Mondjuk mindkét figura kinézetre abszolút nem nyerő. Haveromnak gyakorlatilag köze nincs a nőzéshez azt se tudja mi fán terem, soha nem volt barátnője és nem is érdekli őszintén. Emelett nem szép és nem is magas, tehát az a tipikus periférián ragadt alak, akit 1 nő se vesz észre.
2020. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Derwer ***** válasza:
100%

27 évesen jöttem össze az első barátnőmmel. (azóta volt lánykérés, házasság, gyerek)


Nekem fontosabb volt a tanulás meg a munka addig. No meg muja is voltam, nem tudtam hogyan kellene ismerkedni.


A csaj kvázi az első szex környékén tudta meg, hogy tényleg szűz vagyok, addig ködösítettem.

Amit jól tettem, mert ha előtte tudta volna hogy szűz vagyok akkor selejtnek könyvel el és megszakítja a randikat.

(előtte 1-2 évvel vágtam le a bajuszomat és műtettem meg a szememet is, amik nem biztos hogy kizáró okok lettek volna de minimum nehezítő körülmények)

2020. szept. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%
8# Egy ilyen felszínes emberrel jöttél össze és hagyod, hogy a gyerekeidet nevelje? Wow.
2020. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A párom 28 évesen vesztette el. Volt barátnője több évig, akit nagyon szeretett, de a lány azt mondta, hogy ő aszexuális. Mivel szerette elfogadta, hogy ebből nem lesz semmi. Aztán kiderült, hogy a lány sza.rrá csalta emiatt az önbizalma egyenlő volt a nullával és utána nem is próbálkozott. Egyszer egy házas nő bevallotta neki, hogy szereti és vele egyszer lefeküdt, de azt mondta, hogy élete legrosszabb döbtése volt. Aztán rá pár hónapra összejöttünk, de nem mondta meg, hogy tapasztalatlan csak kb fél évvel később vallotta be. Jobban örültem volna, ha elmondja, de félt, hogy elhagyom emiatt. Azóta is boldogok vagyunk (1.5éve) és fantasztikus az ágyban
2020. szept. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!