Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért terjedt el Nyugaton,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért terjedt el Nyugaton, hogy a magyar nők nagyon rossz feleségek? Van valóság alapja?

Figyelt kérdés

Elterjedt, hogy szórakozni jó velük, mert a külföldi pasiknak nagyon hamar letolják a bugyit. De csak erre jók. Feleségnek iszonyúan csapni valók, és erre már az idősebb korosztály is figyelmeztetik őket.

Tényleg ebből a szempontból szerencsétlenek a magyar férfiak, mert rossz feleség jut a legtöbbnek?



2020. szept. 20. 22:49
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
56%

A magyar nőket mindenhol a legszebbnek tartják a világon. És ez így is van.


Ha szerinted nem, akkor keresd külföldön a tökéletest.


Tényleg azt hiszed, hogy bárkit zavar?

2020. szept. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom csak azt, h a kérdés nem provolatív céllal született...
2020. szept. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
73%

12.


Ez mondjuk szerintem hatalmas túlzás (legalább akkor, mint a kérdésben szereplő baromság), leginkább a magyarok állítják ezt, mindkét nemből. Ami valahol érthető is, szinte minden nép a sajátjait tartja a legszebbeknek, még azok is akiket innen lerondázunk alapesetben.

2020. szept. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
38%

"A magyar nőket mindenhol a legszebbnek tartják a világon. És ez így is van."


LOL, a magyarokon kivul ezt senki nem gondolja igy. Egyebkent egyszeru leellenorizni, ezer lista van errol, csak beutod a gugliba angolul, es voila, sehol nem szerepelnek a magyar nok. Meg Europaban sem tartjak oket a legszebbnek.

2020. szept. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
61%

Én ezt tapasztaltam. Bármilyen nemzetközi konferenciát ezzel kezdtek, hogy magyar nők, miután megtudták, hogy magyar vagyok.


Nő vagyok, nem objektív a Véleményem a témában, de azt látom a környezetemben, hogy a magyar átlag nő úgy néz ki, mint külföldön a szebbje.

2020. szept. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
40%

16.


Persze, mert valamit mondaniuk kell. És mivel semmit nem tudnak a magyarokról így az alábbi három téma szokott nyerni:


- Puskás

- bjútifúl vumen (ezt bármely néppel el lehet sütni)

- gulash


Esetleg egy szar szóvicc ("pun") a Hungary és a hungry szavak közti hasonlóságról.

2020. szept. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
64%
Az a bajuk a férfiaknak, hogy nem úgy szól "a magyar férfiak a legszebbek a világon'. Ezért hőbörögnek mert irigyek ránk. A szépségünkre.
2020. szept. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
31%

18.


Ez egy rálicitálás a kérdező baromságára? Ez olyan szintű volt, mint a "pocsék időjárás is a kormány hibája" aranyköpés.

2020. szept. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
62%

17,azért még ismeretlenül is gondolhatnád, hogy akik ennyire unintelligensek, azok nem járnak konferenciákra :)


Nagyon is sokat tudnak a magyarokról. Főleg mostanság. A magyar konyha egy részét imádják, másik része nem megy nekik.



Az unintelligens példányok nem a nőket és a kaját emlegetik, hanem kizárólag a pálinkát.

2020. szept. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
44%
Én nem biztos, hogy hinnék azoknak a listáknak, amin a német nők, mint szép nők rajta vannak... 😂 De ti tudjátok.
2020. szept. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!