Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért terjedt el Nyugaton,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért terjedt el Nyugaton, hogy a magyar nők nagyon rossz feleségek? Van valóság alapja?

Figyelt kérdés

Elterjedt, hogy szórakozni jó velük, mert a külföldi pasiknak nagyon hamar letolják a bugyit. De csak erre jók. Feleségnek iszonyúan csapni valók, és erre már az idősebb korosztály is figyelmeztetik őket.

Tényleg ebből a szempontból szerencsétlenek a magyar férfiak, mert rossz feleség jut a legtöbbnek?



2020. szept. 20. 22:49
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
14%
Rendben 30-as, akkor kerlek oszd meg velunk is, amit talaltal, gondolom nem titok.
2020. szept. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
60%

Parancsoljatok. Nem hülye listák, hanem random emberek véleménye:


[link]

2020. szept. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
0%

33.


Nagyjából az "nemzetközi gyakori" veretes véleményeit olvashatjuk.

2020. szept. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
2020. szept. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
0%

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Itt mindossze egy ember emliti a magyarokat es meg o sem elso helyre sorolja oket:

[link]


Itt is csak egy, mig mas nemzetek lanyai tobbszor is elokerulnek, pl csehek, svedek

[link]


Itt pedig egyszeruen senki:

[link]

2020. szept. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
38%
Nem hogy büszke lennél ránk magyar nőkre, még kötözködsz, fáj az egodnak az igazság. Hat ez van. Nem a magyar férfiakat éltetik, hanem a nőket. Valahogy emészd meg kicsim. ;)
2020. szept. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
72%
Ez az egész válaszolgatás kezd egy echo chamber lenni. Mindenki ide fogja válogatni az ő kis világképét megtámogató linkeket és tapasztalatokat. Pont úgy, ahogy azok az emberek is teszik, akik ezeket a listákat összerakják. Magyarország sok esetben azért nincs a listán, mert senki sem ismeri, főleg más kontinensen, ahol sokaknak még Európa létezése is sarkalatos pont. Másfelől rengeteg nemzetiség keveredik, nincs is értelme ennek a szépségkérdésnek, főleg, hogy a szépségideál kultúránként változhat. Nem tudom és nem is akarom tudni, hogy valóban sokak által szépek a magyar nők vagy sem. Részletkérdés. Egy biztos, hogy a magyarokról nem sokat hallani nemzetközi szinten. Főleg nem a magyar feleségekről. Nem sok más nemzetnek van velünk tapasztalata, így ez a kérdés is erősen vitatható. A többség örül, ha nem kever össze Romániával minket. Vagy a szláv országokkal.
2020. szept. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
54%
Kicsit kitérve arra, hogy sok nemzetiség keveredik: én félig szlovák vagyok, negyedrészt német, negyedrészt magyar. Magyarországon születtem, tehát magyar vagyok papíron és sokszor mondták nekem is, hogy "tipikus szép magyar nő". Általában angolul, cserediákok és a külföldi ügyfelek. Mindig mosolygok rajta. Hízelgő, de az igazság az, hogy a magyar vérhez nem sok közöm van. Nagyjából ennyit ér minden sztereotípia. A többségnek az ükszüleiig sem kell elmenni, hogy kiderüljön, nem színtiszta magyar. Gondolom, más országokban is így van, főleg ott, ahol az elmúlt 100 évben sok volt a népességmozgás a határon.
2020. szept. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
17%
Van valóság alapja.
2020. szept. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
0%

Daily News Hungary? Komolyan? : D

Bookingport.hu? - Meg egy magyar altal irt cikk

A westeastcafe-s kommentedhez mit fuzzek hozza? Hogy fizetett hozzaszolast linkeltel be, ami az oldal nepszeruseget hivatott novelni?


Raadasul a kidobott linkek alapjan latszik, hogy te nem altalanossagban arra kerestel ra a legszebbnek tartott nokre, hanem kifejezetten a magyarokra fokuszaltal, ezzel reszlehajrova teve a kidobott eredmenyeket. Ennek ellenere az altalad belinkelt oldalak kozul meg igy is minimum ket cikk magyar elme gyartmanya.


A legutolso kommentedre reflektalva:

En nem valogattam, beirtam egyszeruen googliba, hogy "countries with the most beautiful women in the world\Europe" es belinkeltem a talalatokat. Nem ugy mint te, aki eleve a magyarokra keresett ra kulon.

Valoban, Amerikaban es mas kontinenseken kevesen tudnak rolunk, de az esztekrol meg kevesebben, ok megis van, ahol elokelo helyen szerepelnek.


Egyebkent nem vagyok ferfi, ezt csunyan benezted. De ha ferfi lennek is kikernem magamnak a kicsimezest. Inkabb tedd rendbe a sertett egodat ahelyett, hogy szemelyeskedni probalsz.

2020. szept. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!