Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért terjedt el Nyugaton,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért terjedt el Nyugaton, hogy a magyar nők nagyon rossz feleségek? Van valóság alapja?

Figyelt kérdés

Elterjedt, hogy szórakozni jó velük, mert a külföldi pasiknak nagyon hamar letolják a bugyit. De csak erre jók. Feleségnek iszonyúan csapni valók, és erre már az idősebb korosztály is figyelmeztetik őket.

Tényleg ebből a szempontból szerencsétlenek a magyar férfiak, mert rossz feleség jut a legtöbbnek?



2020. szept. 20. 22:49
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
70%
A nyugat-európai exférjem a mai napig azt mondja, hogy feleségnek csak magyar nőt venne el ismét. Itt is élt sokáig, tudja, hogy itt alap, hogy a nő süt-főz, gyereket nevel. Legalábbis a mi korosztályunk, a negyvenes. Kint is mindig irigyeltek bennünket, mert a kinti nőknek annyi a főzés, hogy bedobnak egy előpanírozott húst a sütőbe és mellé csinálnak tört krumplit meg kinyitnak egy konzerv borsót. Nem is nagyon sütnek, legföljebb valami egyszerű dolgot. Itt azért egy kamaszlány is megsüt pár féle süteményt. Szóval ja, a magyar nők jó feleségek, többnyire.
2020. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
93%

Éltem együtt román nővel és brittel is. Lehet, hogy rosszul választottam korábban, de hozzá képest a magyar feleségem egy áldás. Nem a tipikus "nyelek, főzök, szülök" jó feleség, ami a szememben inkább egy szolga és visszataszító, de a szemembem sokkal jobb feleség, mint az igénytelen román és a hisztis, beképzelt brit volt. A britnek volt két barátnője, az is ugyanez a kategória: kötekedős, nyávogós, körülményes, irritáló.


A magyar nők többségével az a baj, hogy többségük elhízik, mint a disznó. A férfiak is, nem hiába azok a számok a statisztikákban. Aki nem, az egyébként teljesen rendben van szerintem. Erősek, nincs velük sok nyűg, rendesek. Nekem legalábbis ez jött le a tapasztalataim alapján.

2020. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
34%
Azt nem venném bóknak, hogy a nyugati férfiak azért szeretik a magyar nőket, mert mosnak-főznek-takarítanak rájuk, alázatosak és kiszolgálják őket. Inkább elszomorító, hogy ennyire semmibe vesznek minket. Egy német nőnél labdába sem rúgnának ilyen maradi gondolkodással. Az is szégyen, hogy a magyar nők képesek lemenni szolgába, csak hogy egy mesés nyugati férfival élhessenek, és még büszkék is erre.
2020. szept. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
72%

#53 Senki nem mondta, hogy alázatosak és kiszolgálják a párjukat. Nálunk is munkamegosztás volt mindig és ő is főzött meg felesbe takarítottunk. Csak nem mindegy, mit nevezel főzésnek vagy sütésnek. Amikor mindenki csodájára jár a sütidnek és vadul kéri a recepteket az almás csirkédhez, akkor azért arra akár büszke is lehetsz.

Csak hogy tudd, a nyugati férjem számára alapvető volt a munkamegosztás, ami a magyar pasiknak a mi korosztályunkban nagyon nem az. És az egyenlőség is, amivel a magyar pasiknak szintén gondja van. 51 voltam.

2020. szept. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
17%
Ismerjük a női egyenlőséget. Amit a férfi csinál/teremt az közös, amit a nő az meg az övé.
2020. szept. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
72%

A magyar férfiak Európában a leghímsovinsztábbak, aztán még a kérdező talál ki egy kérdést a magyar nőkről.

A német, angol nő feleannyiért is kidobna a pitsába, mint egy magyar.

2020. szept. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
61%

"A nyugat-európai exférjem a mai napig azt mondja, hogy feleségnek csak magyar nőt venne el ismét."


Én ezt valahogy nem tudnám bóknak felfogni, ha azért mondja, mert

kiszolgáltad. És a 40-es korosztályban sem alap mindenhol, hogy egyedül ganézik a nő. Barátomnak még a nagypapája is takarít és főz, pedig régen volt 40-es.

2020. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
0%
#57 Mint írtam, munkamegosztás volt mindenben. Nem sikerült felfogni a lényeget. Itt a mentalitásról van szó.
2020. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
Ha munkamegosztás volt, akkor miért emelte ki a magyar feleséget? Valszeg azért, mert kiszolgáltad őt. A német nőknél is munkamegosztás van, szóval nem lenne különbség a magyar és német nők között.
2020. szept. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
82%

Nem azért. Mert nem csaltam meg, nem ittam (mint az ír nők többsége) tudtam főzni rendes ételeket, és tudok magam körül otthont teremteni. Nem mellesleg művelt is vagyok, tehát lehet velem beszélgetni olyan dolgokról is ami kicsit komolyabb téma a bulinál meg a cipőknél. És ugyanezt látta minden ismerősünknél itthon.

Senkit sem szolgálok ki, mindig felesben takarítottunk és volt hogy ő főzött, bár én értem haza hamarabb, így inkább én. Viszont hét végén többnyire étteremben ettünk vagy rendeltünk. Szóval ennyit a kiszolgálásról.

2020. szept. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!