Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen okból dicsekszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okból dicsekszik valaki a vagyonával?

Figyelt kérdés
Ettől ő vonzóbbnak tűnik majd a másik szemében?
2020. szept. 21. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából olyan ez, mint mikor egyes főemlősök úgy akarnak keménykedni, hogy a péniszük lengetik a többiek előtt meg ugrálnak ilyen keménykedős módon. Na, aki állandóan a vagyonával henceg (különösen az ilyen "nagykocsis", napszemcsis, aranyláncos emberek) - vagy még rosszabb álszerénynek próbál mutatkozni "nekem csak 800 ezres a keresetem, tudom ez kevés, de tényleg annyi" azok pont ilyenek.
2020. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs más érték, amit fel tudna mutatni.
2020. szept. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki idióta. Valódi gazdag egyébként nem tesz ilyet, ez inkább a "felkapaszkodó" látszatgazdagokra jellemző, akik ötezerért tankolják a lízinges bömöst. Kompenzálni akarnak valamit. Pl, hogy elvált szülők egyke gyerekei (ez önmagában csak akkor negatív ha ehhez hasonló "a világ közepe vagyok" mentalitással jár), vagy pedig többnek akar látszani egy tanulatlan szegényes szellemi világú embernél, amilyen valójában.
2020. szept. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki a nem létező vagyonával dicsekszik, na az milyen gáz.
2020. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kinek mi az érték...

Van aki a bicepszét lengeti, ki a slusszkulcsát vagy a tömött bukszáját, van aki a tudományát fitogtatja akármiben...

Megnyugtatlak, a többség egészen átlagos.

De ilyen dolgokból egész jól le lehet szűrni, hogy érdemes e néhány mondatnál többet áldozni a másikra.

Ha találkoznak az igények, akkor mindeki happy

2020. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felszínesség és egoizmus.
2020. szept. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!