Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi egyik haverjának/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi egyik haverjának/barátjának elmeséli, hogy megismerkedett egy lánnyal, akkor csak dicsekszik?

Figyelt kérdés
Egyébként a pasas egy szerény, visszahúzódó ember. Ezek mellett említette a lány nevét és azt is, hogy találkozót beszéltek meg. Van esély arra, hogy nem csak dicsekedni akart?
2013. jan. 28. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
hanem mit?
2013. jan. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hanem például komolyan meg szeretné ismerni a lányt és azért mondta el a barátjának.
2013. jan. 28. 17:31
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem világgá kürtölésről van szó :)

Igen, az lehet, hogy túlkombinálom a dolgokat, jellemző rám :D

2013. jan. 28. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább menj ki hányd el a havat.
2013. jan. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én olyankor szoktam amikor szerelmes vagyok.


25/F

2013. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez pozitívum, hogy mesél arról, hogy megismerkedett a lánnyal. Férfiak inkább azt szokták emlegetni egymás között, hogy "meghúztam egy csajt hétvégén". Persze lehet, hogy ezt a sztorit készíti elő, hogy elmondhassa "na, meghúztam a csajt, akiről múltkor beszéltem".
2013. jan. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!