Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért dicsekszik (nem sokat)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért dicsekszik (nem sokat) mert fel akar szedni? Azt hiszi így jobban tetszene?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi (akiről úgy gondolom tetszem neki és ő is nekem) beszélgetés közben elkezd dicsekedni azzal, hogy neki drága holmijai vannak az felszedős duma?
2018. jan. 5. 15:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szánalmas. Milyen egy ilyen beszélgetésetek? Kíváncsi lennék, tudsz példát?
2018. jan. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Elmeséltük egymásnak hol voltunk eddig nyaralni viszont mivel engem az övés jobban érdekelt így többet beszélt erről. Aztán azt is mondta, hogy elég sok drága dolgai vannak pl táska, cipő. Mondjuk elég nagy a korkülönbség én arra gondoltam, hogy ezekkel a dumákkal próbálja oldani a dolgot hátha így jobban megtetszene.
2018. jan. 5. 16:02
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

"Mondjuk elég nagy a korkülönbség"


Apucikomplexus?

Vagy el akarod magad tartatni valakivel?


Miért baj az, ha valaki büszke arra, hogy milyen van?

Gondolom megdolgozott azokért a dolgokért és elmondja neked, hogy milye van.

Miért baj őszintének lenni a másikhoz?


Vagy talán irigy vagy a sok drága cuccra, ami neki van és neked pedig nincs?


Nem felszedős duma, ne képzeld azt, ha pl. a téma erre terelődik.

2018. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Fel akar vágni az anyagi helyzetével. Utalni akar rá, hogy ha őt választanád, jó sorod lenne, nem kéne nélkülöznöd. Ne legyenek illúzióid, te is ugyanolyan kiegészítő lennél neki, mint az említett holmik. Elég torz képe van a fickónak a szerelemről, nem hiszem, hogy ilyet keresnél.
2018. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok féltékeny nekem is meg van hála Istennek mindenem. Te viszont egy jó nagy paraszt vagy öregem.... 😉 Nekem tetszett ez is benne csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést.
2018. jan. 5. 16:08
 6/16 A kérdező kommentje:
Amúgy 12 év van köztünk.
2018. jan. 5. 16:10
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát, ez elég gáz. Hány évesek vagytok? Nekem is olyan szaga van ebből, hogy azt akarja sugallni, hogy pénzelne bizonyos dolgokért cserébe. De ez csak tipp ennyiből, nem tudom, hogy mennyire állhat komolyan hozzád. Én az ilyentől menekülnék.
2018. jan. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#4 Attól, hogy valaki gazdag és felvág vele, még nem biztos, hogy szeret költekezni a nőkre is :D Főleg itt Magyarországon sok a smucig.
2018. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én 35 vagyok ő 47. Mindkettőnknek van kapcsolata ami elég rossz. De soha nem történt köztünk semmi a beszélgetéseken kívül.
2018. jan. 5. 16:15
 10/16 anonim ***** válasza:
#3 sznob paraszt vagy. Ahogyan a kerdesben szereplo fiu /ferfi is. Nekem is van ez meg az de sosem az értéke miatt vettem meg valamit ,foleg nem yznob modra dicsekedni vele. Szerintem aki dicsekszik annak kevesebb van sokkal annal mint amennyi. Kompenzalni probalja azt tudvan te jo anyagi helyzetben levo csaladban vagy. Annak a fiunak a vacsija vajas kenyer szalamival de a ronda 30 ezres cipojrre veri amit honapok alatt sporolt ki. Akiknek van sosem verik dobra mert vagy latszik rajtuk vagy nem tartja tobbre magat tole.
2018. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!