Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy nem szeretne elköteleződni?

Figyelt kérdés
Még akkor sem, ha külsőre bejön neki az illető, szimpatikus, jó az ágyban, szeret vele időt tölteni?
2020. szept. 22. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Az illetővel biztos nem, mert ez nem elég neki a kapcsolathoz. Majd mással elköteleződik. De ezt már ezerszer leírtuk.
2020. szept. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Igen, van olyan, hogy valaki SENKIVEL nem szeretne elköteleződni. Furcsállom, hogy neked ez újdonság, hogy van ilyen ember.
2020. szept. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Dugni jó vagy, másra nem.
2020. szept. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy van. A felsoroltak igencsak kevesek ahhoz, hogy valaki szerelmes legyen és el akarjon köteleződni. Veled nem akar, mert mindenezk ellenére ennyi bőven elég belőled, aztán lehet, hogy mással majd elköteleződik, az is lehet, hogy nem. Ez már az ő dolga, nem a tiéd.
2020. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Persze, rengetegen. Én is ilyesmi vagyok. Komoly kapcsolatot akarok, de semmi olyan elköteleződést, amivel később megszívhatom. Pl. nem akarok gyereket, nem akarok házasságot.
2020. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"külsőre bejön neki az illető, szimpatikus, jó az ágyban, szeret vele időt tölteni" Ez laza vagy szexkapcsolathoz pont elég, de komolyhoz nem.
2020. szept. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Létezik, és olyankor szakitani kell, amennyiben nem neked is ez a vágyad.
2020. szept. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mi kell a komoly kapcsolathoz?
2020. szept. 22. 15:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerelem - ez a hormonális része a dolognak, azonos világkép, azonos jövőkép, kompatibilis személyiség, tisztelet, bizalom. Nekem legalábbis, másnak meg más szempontok.
2020. szept. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
Én ilyen vagyok, félek a felelősségtől pl.
2020. szept. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!