Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért elítélendő ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő ha egy lány szeretne (pl. buliban/bárban) felszedni egy srácot és nem akar elköteleződni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Volt egy hosszú, komoly kapcsolatom ami elég rosszul végződött. Most egy darabig nem szeretnék elköteleződni, de ettől függetlenül szeretném jól érezni magam más társaságában. Múlt héten mentem egy barátnőmmel koktélozni és ott odajött egy nagyon helyes srác, beszélgettünk egy csomót, nagyon szimpatikus volt. Majd felmentünk a lakására és onnan reggel jöttem el.

Barátnőm erre kiakadt hogy egy r-b@nc vagyok. Értékelem az őszinte véleményt, csak nem értek vele egyet. 4 évig komoly kapcsolatban voltam és mint kiderült 3x megcsalt barátom. Most úgy érzem szükségem van arra, hogy “éljek” egy kicsit. És nem, nem akarok minden nap mással lefeküdni, ez csak megtörtént és nem bánom egyáltalán.

Barátnőm szerint közönséges vagyok és most a srác azt hiszi könnyen kapható is (sőt, két másik barátnőmet is beavatta és ők is elszörnyedve kérdezték hogy miért csináltam és ez igaz-e).

Nem is nagyon érdekel mit gondol mert ez egyszer megtörtént, nem is kerestem azóta és nem is fogom. Viszont egy ilyen kapcsolat után igenis jól esik hogy tudok válogatni, nincs megkötve a kezem és azzal megyek ide-oda, akivel szeretnék.

Ez az ex barátom volt az első és egyetlen kapcsolatom, így sosem tudtam milyen ez igazából hogy elmegyek egy buliba/bárba vagy akárhová és tényleg pozitívan reagálok arra amikor valaki tesz felém egy lépést.


A személyi edzőm is egy fiatal srác, és bevallom beindítja a fantáziámat, hozzá is barátnőmmel járunk és szólt hogy ha bármit is csinálok vele ő soha többet nem jön velem sehova, mert neki utána gáz lenne tovább is hozzá járni.


Mik a vélemények erről? Ha egy pasi szed fel 2 nőt egy éjszaka alatt az nagyon dicséretes, gratulálunk neki szépen de ha egy nő csinálja ezt (nem is rendszeresen) az már egyből r!b@nc. Miért nem lehet ezt egyenlően kezelni?

22L


2019. aug. 11. 19:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%

szerintem amig nem esel tulzasokba, addig nem gaz, de ha egyutt jartok szem. edzohoz, utana ense annyira jarnek veled, mert tuti a feleben ilyen nonverbalis flortoles meg tipitapi menne, es baromira nem az edzes lenne kozeppontban, amiert ha fizetek eleg idegesito. meg ilyen gyertyatarto szerepre senki se vagyik.


baratnoid kicsit alszentek, de pl a fenti dolgot megertheted.


a gyakoris luzerek meg ugyis le fognak ribizlizni, szval mind1.

2019. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
62%

Itt sem biztos hogy jó helyen kérdezed, majd jön a sok szűz mária.

Én veled értek egyet, legalább is ahogy leírtad, szerintem nincs ezzel semmi gond. Nyilván nem minden héten mással dugsz.

30N

2019. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
13%

A budapestieknek ez termeszetes. Csak a videkiek problemaznak rajta. A kis baratnoidet csereld le.

N/35

2019. aug. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
Nem elítélendő, ő dolga.
2019. aug. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
25%
Most erkölcsi megerősítés, feloldozást vársz? Neked szíved joga, hogy végigmenjen rajtad a fél város, másnak meg szíve joga, hogy erről véleményt alkosson...
2019. aug. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%
milyenfel varos?:D ha egy no havonta 1 pasival lefekszik, mar rohamku? ugyan miert?
2019. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
60%

Az egy dolog hogy barátnőiddel nem értetek egyet, de én elgondolkodnék hogy mennyire igaz barátok ha ilyet mondanak rád..ha a barátaimmal valamiben nem értünk egyet, megbeszéljük, ha nem is helyeslünk valamit amit a másik csinál azt sem ilyen alpári stílusban közöljük egymással.

Szerintem amúgy akivel voltál, ő féltékeny ,mert a srác hozzád ment oda,nem pedig hozzá. Nem azért mert te feküdtél le vele, szimplán az egóját bántja hogy nem vele kezdett ki.

Amúgy ettől még nem leszel r**anc. Az nem itt kezdődik.

Egészségedre!

2019. aug. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%
Nem elitelendo.
2019. aug. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#5 nem volt szó semmi ilyenről. Ha elolvastad volna, tudnád nem feküdtem le a fél várossal. A kérdés pedig az volt, hogy mik a vélemények egy ilyen helyzetről hogy ha egy nő csinálja és ha egy férfi. Mert úgy néz ki, az, hogy lefeküdtem azzal az egy sráccal már katasztrofálisnak minősül az ismerőseim körében de ha férfi lennék és minden nap mással lennék valószínű vállon veregetnének.


A barátnőim elég erős véleményt alkottak, valószínű azért is mert mindegyikük kapcsolatban van már minimum 2 éve.


Igen így átgondolva a személyi edző lehet nem jó ötlet. De mondjuk az a bajom hogy úgy látom őt is érdeklem, így nem tudom hogyan viselkedjek mert egyértelmű hogy nekem is nagyon bejön.


Na de köszönöm a válaszokat :) én sem teljesen ezt vártam a barataimtol, de végülis joguk van véleményt formálni.

2019. aug. 11. 19:50
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Ezt a kérdést a barátnőidnek kell feltenned, nem nekünk.
2019. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!