Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, hogy létezik olyan, hogy valakit ordas ribiként kezeljenek, miközben szűzlány?

Figyelt kérdés
Fogdossák, beszólogatnak, terjengenek róla a sztorik, hogy a WC-ben szopott, meg hasonlók. Közben teljesen szűz és csak csókolózott. :D Tinikről van szó, de szerintetek létezik ilyen akár tinik között is?

2020. szept. 22. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Pontosan tudod, hogy igen.


Sok szűz lány szopik, meg veri ki srácoknak.

2020. szept. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy értve szűz, hogy kizárólag csókolózott, tehát állítja, hogy semmi szexuális tapasztalata nem volt.
2020. szept. 22. 16:27
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem minden iskolában van ilyen.
2020. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szóval nemcsak én gondolom, hogy bizony egy ribi volt, csak tagadja? :)
2020. szept. 22. 16:36
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na erre a sztorira élő példa vagyok, igen. 29 vagyok most, de még mindig fájdalmas vissza gondolni arra az időszakra, hogy mit műveltek velem annak idején. Amikor 9.-be mentem, szűz voltam, petting se volt soha, sőt azelőtti nyáron, tehát épp 15 évesen volt az első csókom is. Szóval tulajdonképpen inkább le voltam maradva ilyen téren. Viszont mindig is szerettem fiúkkal barátkozni, mai napig több férfival vagyok jóban haverilag mint nővel, nem is volt soha igaz barátnőm. Kis újoncként hamar ki is kezdtek emiatt a felsőbb éves csajok, és lassan terjedni kezdtek a pletykák rólam. Hogy láttak suli után az xy-nal és a haverjaival, és hogy a legtöbbet már leszoptam, azért keresik a fiúk a társaságom mert szexelek velük iskola után stb.... És tini körben egy ilyen, hiába nincs alapja, úgy el tud terjedni hogy még a normális emberek is elhiszik, vagy legalábbis úgy tesznek, mert senki sem szeretne maga is àldozattà válni amiért kiàll egy másik áldozat mellett. Birkaszellem tudjátok. Szóval totál kiközösitett lettem, sőt a fiúk közül akikkel állítólag szexeltem suli után, akik azt hittem a barátaim, mindössze egy mondta meg hogy nem volt soha semmi, egy védett csak meg, a többiek meg poénkodtak a dolgon, ezzel megjobban hihetővé téve a rossz hiremet. Szóval én akkor örökre csalódtam az emberekben, azóta is elég antiszoc vagyok. Iskolavàltàs lett a vége mert már olyan szintű lett a kiközösites, és az egészben ami ennél is rosszabb, az az hogy a saját anyám nem hitt nekem teljes mértékben. Szóval nem kell ahhoz ribinek lenni, hogy egy lány ilyen helyzetbe kerüljon, elég ha túl közvetlen a fiúkkal, keresi a társaságukat, és a fiúk is az övét, ez pedig szemet szúr a többi lànynak.
2020. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem szokásom rosszindulatú pletykáknak hinni, láttam már olyat, hogy valakit ezzel vádoltak, miközben teljesen alaptalan volt.
2020. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Persze, csomó szűzkrva van, akinek nincs smemi tapasztalata.
2020. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Iskolában dolgozom, pontosan tudom, milyen mocskok egyes kamaszok, hogy megvádolják azt a lányt aki nem hajlandó erre-arra. Sajnos, ez gyakoribb, mint hinnéd.
2020. szept. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Filmajánló: KÖNNYŰ NŐCSKE
2020. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kamaszkorban, hanem már fiatal felnőtt koromban hallottam magamról olyan pletykákat, hogy csak pislogtam. Például h az egyik srác házibulijában leszoptam a mittudomén kit, aztán közben ott se voltam a bulin, hanem konkrétan egy másik városban voltam a pasimmal. :D meg ilyenek, én voltam egy időben a falu k.rvája, pedig összesen 2 férfival szexeltem a faluból, az egyikkel másfél évig voltam együtt, a másikkal utána 5 évig. Soha senkit nem szoptam le sehol csak úgy, soha nem volt egyéjszakásom. Kifejezettem visszafogott lány voltam mindig is pasizás terén, pláne, hogy 12 évesen majdnem nemi erőszak áldozata lettem. A mai napig nem értem, hogy miért pletykáltak mégis rólam olyanokat, hogy csak na.
2020. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!