Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnád le az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnád le az ilyen szituációt, mikor először együtt vagy a pasiddal az ágyban?

Figyelt kérdés

1 hónapja voltunk együtt, ő 20, én 19. Eddig csak csókolóztunk, az nagyon jó volt, igazán jól csókol. Aztán az első együttlétünk katasztrófa volt. Eljutottunk odáig, hogy levetkőztettük egymást meztelenre, aztán itt megállt a dolog. Ő nem akart velem semmi csinálni, se simogatni, se csókolni a testem, semmit. Olyan volt, mintha azt várta volna, hogy én izgassam őt először. Nekem ez nem ment, nekem szükségem van arra, hogy a pasi legyen kicsit irányitó az ágyban, érezzem, hogy tudja mit akar, hogy szereti és tudja kényeztetni a testem, természetesen én is az övét később. De nekem ez nagyon fura, mikor egy pasi igy viselkedik.

Végül nem történt semmi, felöltöztünk és elváltunk.


Utána próbáltam megbeszélni vele ezt a dolgot, de nem vette fel a telefont. Mit gondoltok ez mi volt? Nem tetszettem neki meztelenül? Ezért nem csinált velem semmit? Vagy azt szereti ha először a nő izgatja őt és ő csak utána? Nem értem az egészet.


2020. szept. 22. 21:54
1 2 3 4
 1/31 Noren1989 ***** válasza:
92%
Véletlen sem szűz a kis Józsi, igaz?
2020. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
99%
Vagy szűz, vagy még majdnem az.
2020. szept. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
56%
Oké fura de komoly hogy ott volt meztelenül te meg hozzá se nyúltál csak feküdtel mint egy farönk?
2020. szept. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
66%
Elvileg nagyjából fele-fele arányban kellene irányítani, mivel ez egy közös program - vagy én gondolom rosszul? Vagy valami olyasmire gondolok ezzel, hogy kicsit hibás dolog kiosztani ilyen szerepeket, mint "irányító" meg ilyesmik, ez nem egy sport.
2020. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk, álltunk mikor levetkőztettük egymást. Csókolóztunk tovább, aztán nem jutottunk sehova. Igy leirva tényleg gáz. Nekem egy barátom volt eddig, akivel lefeküdtem, vele 3 évig voltam együtt. Ő teljesen más tipus. Sajnos nem tudtam mit kezdeni egy ilyen passziv pasival. Elment az egésztől a kedvem. :-(
2020. szept. 22. 22:10
 6/31 anonim ***** válasza:
59%
Te is elég gázul viselkedtél, gyerek vagy még a szexhez.
2020. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

6/6

Köszi a választ. Gondolod? Szerinted én rontottam el? Akkor nekem kellett volna aktivabbnak lennem?

2020. szept. 22. 22:15
 8/31 anonim ***** válasza:
99%
Akkor hagyd. A pasi se erőlködik, neked sincs kedved, nem lesz ebből semmi.
2020. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
86%

5.


Lehetséges az is, hogy talán nem tudta azt, hogy te ebben benne lennél? Mert persze ráutaló magatartás, de ez azért nem igazán a kőkemény biztonság érzése.

2020. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

De egyébként minden jól ment eddig, jól éreztük magunkat együtt. Nem akarnék lemondani a kapcsolatról, csak mert az első együttlét ilyen bénán sikerült.


Egyébként nem hinném, hogy szűz lenne, olyan vagány srác, nem egy szégyenlős pasi.

2020. szept. 22. 22:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!