Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm cigány származású,7...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm cigány származású,7 hónapja vagyunk együtt, és szeretném bemutatni a szülőknek, részletek lent. Ti hogy cselekednétek hasonló szituációban? Normális válaszokat légyszi ha kérhetem!

Figyelt kérdés
Szüleim sajnos nem kedvelik a romákat a sok közhely miatt, és magyar barátnőt szánnának nekem. Mit tegyek, hogy ne alakuljon ki konfliktus, avagy kínos helyzet, és a megismerkedés létrejöjjön rendben? 17F

2015. márc. 30. 02:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%

Csipem a roma csajokat.

Bizom abban,hogy a szuleidnek van annyi kulturaja,hogy ne csinaljanak jelenetet :)

2015. márc. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Bemutatnám, aztán vagy tetszik, vagy nem. Azt hadd döntsed már el, hogy kivel szűröd össze a levet.
2015. márc. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Roma származású, vagy tipikus cigány csaj?
2015. márc. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom a közhelyek a tipikus cigányokra bonatkoznak, akiknek az első megnyilvánulásuk alapján az összes életkedv elmegy az emberből :D ha sikerült egy normális cigány származású csajt szerezned, akkor ha csak nem akkora rasszisták a szüleid, Egy rossz szavuk sem lesz. Nem kell féln, el kell hogy fogadják, hogy te vele vagy boldog :)
2015. márc. 30. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Sokan lenézik sajnos még manapság is őket, és megy az általánosítás olyan tipikus.. Pedig léteznek értelmiségiek, akikkel értelmesen és jó kedvvel el lehet beszélgetni, lehet tervezni jövőt, közvetlenek, talpra esettek, segítőkészek, és nem utolsósorban családcentrikusak, befogadóak, én ezeket pl nagyon sok magyar csajból hiányoltam előző kapcsolataimban.
2015. márc. 30. 03:08
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítőkész megnyugtató válaszokat, higgyétek el nem egyszerű ezen helyzet most nekem, nagyon szeretem a lányt, és fontosnak tartom, szeretném, hogy megismerje a család, de nem könnyű velük néha azért, sokszor bizony elfogultak, és rögtön ítélnek, remélem azért ezen esetben kissé megértőbb és együttműködő lesz a hozzáállásuk.
2015. márc. 30. 03:14
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy állnék hozzá, hogy inkább legyen ilyen barátnőd akár 10 is egymás után, mint egy agyonkényeztetett sznob hisztis libuci.
2015. márc. 30. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

A baratom exe cigany szarmazasu. Anyagi csodbe juttatta a baratomat elore kitervelt fondorlatos uton. Felvetetett vele egy 10 millio forintos hitelt es a mai napig benne lakik a gyerekevel ( nem kozos gyerek) a kozos tulajdonu lakasban es soha nem akarja eladni vagy kikoltozni. A baratommal tartatta el magat. Egy ev utan mar az anyjat is odakoltoztette magukhoz. Ugy derult ki, hogy van gyereke a lanynak, hogy egy eve jartak es a lany exe odaadta neki a gyereket. Ezzel is atverte. Illetve a baratomat eleve idegesitik a gyerekek. A baratom egy fillert nem mer betenni a szamlajara, mert a bank leszedi rola rogton. Nem fIzeti a kozmuveket csak ritkan. Kb mar 600 ezer forint tartozasa van. Az is eloszor egy igazi szerelemnek indult. Aztan, hogy latta, a baratom beleszeretett, illetve felvettek a hitelt (20 eves lejaratu ) ,Es megvettek a kozos lakast, rogton megvaltozott a lany viselkedese. Egy kutyaval udvariasabban viselkednek az emberek, mint az a lany a baratommal vIselkedett. Nem vette emberszamba. Igy a baratomnak se penze se lakasa. Es soha nem is lesz, mert nem adnak neki hitelt a bankok a meglevo hitel miatt.

Nagyon nagyon fontold meg Kerdezo, hogy mit teszel. Nehogy Te is elkovess egy helyrehozhatatlan hibat. A baratom atkozza a napot, amikor osszejott azzal a c lannyal, mert tonkretette az eletet.

2015. márc. 30. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Ugyan ugy egy magyar lany is megtehette volna kedves elozo... Ez inkabb ember fuggo nem szarmazasfuggo hogy kinek milyen lelke van egy ilyet meg tenni egy emberrel! Azmeg hogy volt ekkora mamlasz a baratod mar meg ne haragudj azaz o sajat hibaja... En biztos nem vennek fel 10milliot 1 eves kapcsolat utan.... Na de mindegy ez az en velemenyem:) kerdezo te pedig sztem inkabb beszelj elotte a szuleiddel mond el hogy roma szarmazasu de te szereted... Ne hogy a vegen oda vidd es kinos legyen az egesz szituacio:/// de sok sikert!:)
2015. márc. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
62%
az én csajom is roma származású, bemutatkozáskor légy határozott a szüleiddel, nehogy már ők szabják meg neked h kivel vagy. Páromnak 3 diplomája van, a tesói mind analfuszok csak a gyerekgyártáshoz értenek. Nem csodálom ha általánosítanak. Mindegy, az a lényeg ha neked megfelel akkor a szüleidnek is el kell fogadniuk.
2015. márc. 30. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!