Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 25eves lány vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 25eves lány vagyok és 5eve vagyok a párommal együtt.2éve lakom vele. A szituáció: Párom azt mondja önző vagyok, mert tudni akarom a helyemet (tehát hogy szeret-e és hogy meddig marad velem)?

Figyelt kérdés
Mivel ő azt mondja nincs közöm ahhoz, hogy szeret-e csak azért erdekel hogy tudjam mennyire biztos a helyzetem a kapcsolatban. Meg szerinte az mindegy hogy ha én őt szeretem de ő engem nem, de velem van. Állítja gyerekes vagyok mivel úgy gondolkodom, hogy olyanra áldozó az időmet aki szeret, meg mert azt gondolom hogy a komoly kapcsolat azért az mert hosszútávra terveznek a felek. Írjatok meg mit gondoltok, mert nem jutok vele dűlőre?

2017. okt. 29. 23:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Ez gáz. Itt az ideje lezárni ezt a kapcsolatot.
2017. okt. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Heart of Darkness ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy szomorú az, hogy az ilyen kreténeknek van barátnőjük.


Mi a fészkes f_aszom az, hogy "Mivel ő azt mondja nincs közöm ahhoz, hogy szeret-e " ???????


Akkor kinek van ehhez köze mégis?


Komolyan felháborító.. én a helyedben egy büdös percig nem maradnék tovább együtt ezzel a kreténnel.

2017. okt. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Szia!

Én 25 éves lány vagyok, 5 éves kapcsolatomat zártam le pár hete. Nekünk is voltak hasonló gondjaink. Ha gondolod, írj :)

2017. okt. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Nem pszichopata a barátod, áááá. Szerintem akkora gyökér, hogy mehet is a levesbe.
2017. okt. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kalap, kabát...
2017. okt. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már mazochista,ember!!! Freud-i elszólás formájában,de a tudtodra adta,hogy nem szeret(de azért jó osztozni a rezsin,jó hogy valki főz rám,mossa a féknyomos gatyáimat,stb). Ha egyszer így megfogalmazta volna,mondtam volna,hogy oké,de én megyek/ő megy-attól függ,melyikünké a lakás-,mert ahhoz fiatal vagyok,hogy lehúzzak egy csomó időt azzal,aki nem szeret viszont.

Amúgy se a múlt század első felében vagyunk,hogy már pedig az első arrajáróval kell maradnod életed végéig,aki némi érdeklődést mutatott.

2017. okt. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

barátnőnek nincs köze ahhoz h szereti-e a barátja? Ez új. Ilyet nem hallottam még én sem.

Kérdező, ennél találnál jobbat sztem :)

2017. okt. 30. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%

Az én volt barátnőm is 25 évesen kezdett el így hisztizni.. Ez a 25-ös szám valami furcsa a nőknél, mert tudják, hogy egyre ketyeg az a bizonyos biológiai órájuk és azután már egyre kevesebbet fognak érni a "húspiacon", ezért tudni akarják, hogyan is áll a helyzetük. Bocs, hogy így fogalmaztam, de szerintem érted mire gondolok...

Amúgy ha sokat nyaggatod csak szakítás lesz belőle, bár lehet nem is járnál rosszabbul. Ezt neked kell eldöntened.

2017. okt. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
98%
Szakítanék, és a ha megkérdezné, hogy miért, mondanám, hogy nincs köze hozzá.
2017. okt. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy gyökeret fogtál ki.
2017. okt. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!