Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet? Vagy simán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Vagy simán barátkozni akar?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy ideje egyedülálló vagyok, van egy kisfiam. Borzalmas párkapcsolatom volt. Még abban a párkapcsolatban ismertem meg egy férfit, sokat beszélgettünk, és ő segített abban, hogy abból a borzalmas kapcsolatból kilépjek. Azota is néha-néha beszélgetünk. Alapjába véve nagyon kedves, vicces, a fiamról is érdeklődik, ha véletlen összefutunk, játszik is vele. A minap volt vele egy érdekes beszélgetésem. Azt próbálta fejtegetni, hogy mennyire jó csaj vagyok, és attól függetlenül, hogy van egy fiam, tuti rohannak utánam a férfiak. Emellett megemlítette azt is, hogy neki már csak a társkereső marad, mert az olyan jó csajok mint én észre sem veszik. Ez mit jelenthet? Annyira zavarban voltam, hogy inkább tereltem a témát.
2020. szept. 22. 23:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
63%

Légy pozitív,nem kell azonnal a rossz dolgokra gondolni.

Őszintén el mondom neked hogy az én nővéremmel mióta megszületett a babája 80% ban csak róla lehet beszélni,más téma nagyon nincs,lehetséges hogy a lehendő partnerjelölted nem akart tolakodó lenni és valljuk be őszintén sok nő leginkább csak a gyerekekről tud beszélni főleg ha van neki egy sajátja,adj neki esély és ne feledd el a csókot majd, sok sikert, azt se feledd hogy várjuk a beszámolót 🙂

2020. szept. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
48%
Igen-igen írd meg mi történt. Sok sikert!!!!
2020. szept. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!