Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy férfi csak barátkozni akar?

Figyelt kérdés

Szaktársam az egyetemen az illető. Csak egy óránk van közösen, ahová ő önszorgalomból és nem kreditekért jár be (idegennyelv, neki csak a vizsga kell).

Múlt héten nem volt órán, én pedig megígértem, hogy ma elhozok neki pár feladatlapot holnapra. Aztán inkább elküldtem chaten, ne kelljen csak emiatt bejönnie (ma nem volt órája)

Aztán reggel írt, bemegy mégis, mert nem sikerült kinyomtatni a lapokat, elhoznám-e. Amikor átadtam, megmondta, hogy amugy csak találkozni akart, nem a házi feladat érdekli ennyire. Képes volt csak ezért bejönni (elég messze lakik)

Illetve mondta, hogy amugy órákra is azért járt be rendszeresen, hogy engem lásson, a vizsgát anélkül is le tudná tenni. Valamint hogy eleinte nem is akart most vizsgázni velünk, csak később, mert a következő félévet már nem akarta velünk megcsinálni, de miattam meggondolta magát, és szeretne több időt velem tölteni nyáron is, ha máshogy nem megy, akkor az órákon.

Nekem van párom, ezért egyetemen kívül nem szoktunk találkozni.

Amikor megkérdeztem, biztos-e, hogy csak barátilag tekint rám, azt mondta, perszehogy, mert ha most azt mondaná, vonzódik hozzám, akkor az úgy hangzana, mintha el akarna csábítani a páromtól, neki viszont nem célja mások kapcsolatát tönkretenni.


Csak én nem tudok ezen kiigazodni most?


3 hete nem látott, csak azért mondta volna most hirtelen mindezt?


2019. jan. 14. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ügyes a tag. Jól megkavart téged, sikerült neki. Szerintem be fogja helyezni neked a farkincáját.
2019. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Kis huncut.Kírtad kérdésnek,rá gondolsz,már most Ő van előnyben.Még pár ilyen,és véged.
2019. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, egyedul te nem tudsz kiigazodni rajta.

A srac hajt rad. Ez legyen vilagos.

Magyarul megmondta, hogy bejossz neki, a nem akarja elrontani mas kapcsolatat meg egy diplomaciai trukk, hogy elnyerje a bizalmadat. Ha egy fikarcnyit is tiszteled a parodat akkor beszunteted ezzel a fiuval a kapcsolatot. Minden artatlan iskolai alkalmat arra fog hasznalni, hogy puhatolozzon nalad.

2019. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Hát ez szerintem egyértelmű, odavan érted.:)
2019. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Istenem...Döntsd el hogy kivel akarsz lenni.A másik felet meg töröld az életedből.
2019. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!