Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, volt már úgy veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, volt már úgy veletek, hogy a nő, aki egyébként bejött nektek levetkőzve már nem tetszett, valamiért taszitott, esetleg nem tudtatok vele szexuálisan együtt lenni? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
2020. szept. 23. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Az volt az oka, hogy a lány teljesen passzív volt, elfeküdt és várta, hogy történjenek a dolgok, nekem meg még ilyennel nem akadt dolgom addig...
2020. szept. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
65%
Igen, nagyon helyes volt, csókolózni imádtam vele, de nem tetszett, hogy duci és volt egy nagyon nagy és ronda anyajegye is a hátán, folyton megfogtam véletlenül és nagyon taszított. Mondtam, hogy távolíttassa el, mielőtt rákos lesz, de nem érdekelte, őt nem zavarta állítólag. És mindig csak szétrakott lábakkal feküdt, simogatni se nagyon akart. Mint egy darab deszka. Vége is lett a kapcsolatnak.
2020. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!