Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom nagyon szeretné megszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nagyon szeretné megszerezni a B-s jogsit, viszont nem igazán való sofőrnek. Hogyan adjam tudtára?

Figyelt kérdés

Nagyon a fejébe vette hogy elkezdi a tanfolyamot. Ezzel önmagában semmi gond nincs, de előtte már egyszer elkezdte, és a KRESZ-t sem tudta befejezni mert annyira nem ment neki. Egyébként is nagyon nehezen koncentrál oda és sokszor szétszórt. Ezt a család is így látja, de senki nem meri megmondani neki hogy a saját és mások érdekében jobb ja elfelejti.

Hogyan lehetne kíméletesen közölni vele, hogy ne legyen vérig sértve?


Én 27F, Ő 24L


2020. szept. 24. 19:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon akarja csinálni, de tényleg nem megy neki akkor úgysem fogja megszerezni. Majd ekkor rájön, hogy nem éri meg tovább ölni ebbe a pénzt.
2020. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%

Az emberek általában azon sértődnek meg, ami igaz, de nem tudják elfogadni.


Úgy is meg fog sértődni ezen is, ha ő még nem látta be, hogy szar sofőr. Mondd meg neki nyugodtan.

2020. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
Sehogy. Közöd? Az ő élete, az ő vágya, ha nem fog menni, magától is rájön, nem kell előre karogni, meg más faszával verni a csalánt.
2020. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
16%
A kérdező barátnőjéről van szó. Az övével nem is tudná mivel nincs -.-
2020. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy milyen emberek vagytok ti?? Nekem ha azt mondja egy szerettem, h űrhajós vagy amerikai elnök szeretne lenni (ami nonszensz, csak amerikai polgár lehet az), akkor sem mondanék semmi rosszat. Sőt, mellette állnék, biztatnam, támogatnám a végsőkig, hátha mégis sikerül. 😊 Támogatni kell, akit szeretünk, nem lehúzni... Gyönyörű egy kompánia vagytok, szegyeljetek magatokat!
2020. szept. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
Úh nagyon felmehetett benned az a... "pumpa"....
2020. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Egyébként szó sincs arról, hogy ne támogassuk a másikat, mert egyértelmű, hogy igen, hiszen hinni kell benne és mondani hogy sikerülni fog.

Ha valóban hosszú ideje, sokadjára sem megy valami, akkor azon valóban el kell gondolkodni, hogy érdemes-e folytatni, és ezt biztosan tudja a kérdező barátnője is. El fogja tudni dönteni, hogyan tovább.

2020. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
Üdv a Disney meséin felnőtt generációban. Bármit elérhetsz, csak nagyon kell akarnod. A jelenlegi párodat minden tervében támogatnod kell, mert neki minden ötlete tökéletes.
2020. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%

Nem lehet, hogy inkább csak féltékeny vagy?

Neked van jogsid?


Mellesleg közeli rokonom 3.! nekifutásra vizsgázott le, és azóta nagyon jól vezet, 10 év alatt még csak egy koccanása sem volt.

2020. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

A lányom is harmadikra ment át. Több órát vett és én is tanítottam. Az elején nekem is fenntartásaim voltak. Esténként kapta a megjegyzéseket, hogy aznap hogyan vezetett de segítő tanácsokkal együtt. Most már jól és biztonságosan vezet.

Azért mert szerinted nincs hozzá tehetsége még megérdemel egy esélyt és egy kis támogatást.

2020. szept. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!