Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az emberek miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért nem képesek tinderen NORMÁLIS fotót felrakni?

Figyelt kérdés

Nemreg tinderezek nőként és egyszerűen elképesztő számomra az hogy a férfiak 95%-a nem képes normális képeket magáról felrakni. Olyan amin normálisan látszik a feje, nem elmosódott nem szemcsés nem tükörszelfi, nem alulrólfotózott..

Olyan baromi nehéz? Akár ha kapcsolatot akár ha szexet akar.

Aztan nyavalyognak a pasik hogy nem jön össze nekik semmj se tinderen. Persze ha ilyen extrém gáz minőségű képeket töltenek fel, küllemtől függetlenül.

Miért? (Tisztelet a kivetelnek)


2020. szept. 25. 12:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen képet tesz ki, az biztosan szándékosan csinálja. Nyilván aki nincs magával megelégedve, az jobbnak látja ha egy elmosódott képet tesz ki, hátha akkor majd nagyobb eséllyel megnézik élőben milyen.
2020. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, de az is érdekelne, hogy a nők 95%-a miért tesz ki teljes sminkben, utólag retusált képeket, amik nem tükrözik a valóságot.

Aztán nyavalyognak, hogy minden pasi csak a külsőre megy.

2020. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#2 Nőkről nem tudok nyilatkozni, mivel őket nem látom, én a kitett képeimen nagyon-nagyon minimális sminkben vagyok pulcsiban és így is elég sok meg akarlak dönteni típusú üzenetet kapok.


Elhiszem hogy így van de ne térjünk el ah errdeti kérdéstől.

2020. szept. 25. 12:40
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Bocs' de a Tinder x tízezer pasijával akarsz összejönni, vagy eggyel (esetleg néhánnyal)? Nem? Akkor mit panaszkodsz, nem tetszik a 95% hát nem tetszik. A Tinder elég demokratikus, ha valaki nem tetszik balra húzod, aki tetszik jobbra és a problémád meg van oldva.
2020. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Amatőr modell férfi vagyok egy fodrászszalonnál (a tulaj fotós is), ahol évente párszor vagyok fotózáson, amiért kapok pénzt, ez mellé pedig még folyamatosan ingyen vágják a hajam és felhasználhatom szabadon az ott készült képeimet. Van pl több öltönyös sorozatom, vagy olyan, ahol hosszúkásról levágják nagyon rövidre a hajam, van egyszerű ruhás, stb. De igényes, szép, műtermi képek.


Na én ezeket rakom fel Tinderre és mindig szinte minden 3. vagy 4. nőtől kapom is a dicséreteket, hogy milyen jó képeim vannak, stb. Ezt csak arra mondom, hogy lehet ezt így is csinálni. Egyébként nem vagyok egy hű de különleges ember, ezt bárki megcsinálhatja, hogy műtermi sorozatot készíttet magáról, még csak sok tízezer forintba sem kerül.

27/F

2020. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a férfiak nagy részéről eleve kevesebb kép készül, mint egy nőről. Legalább is nekem ez a sztereotíp válaszom. Jobb képbe meg nem akarok egyelőre fektetni, shadowbannolt a Tinder, meg nagyon unom is. Talán tavasszal csináltatok új képeket


27f

2020. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Most az jobb, amikor valaki szétretusált, szétphotoshoppolt képeket rak ki és élőben derül ki, hogy nem is hasonlít a felpakolt képeken látható emberre, aki elvben ő maga?
2020. szept. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Igen, a férfiaknál jellemzőbb ez a fajta igénytelenség, mert nem tőlük van elvárva jobban az igényesség - én is sok ilyennel találkoztam... olyan tükörszelfi, amin az arcát kitakarja a mobil, a háttérben wc-papír, szemcsés-mákos képek, homályos webkamerás fotók, fekete hajjal fekete irodai forgósszéken (beleolvad a haja a háttérbe), arc nem látszik, első kép, tök mindegy, mennyire sikerült jól, megy fel profilképnek... mind ismerős. Azt hiszik sokan, hogy anyagi jogon jár nekik a nő, sokuk csak a csinos nőket húzza jobbra, a többi meg mindenkit, akinek lyuk van a lába között, mert csak dugni akar, és csodálkoznak, hogy nem jön senki.


És könnyű megfordítani a kérdést, hogy "és a szétfilterezett sz. jobb?"... igényesség szempontjából mindenképp, mert legalább van belefektetett energia. De attól, hogy vki nem szereti az igénytelenséget, nem feltétlen fog átesni a ló túloldalára.

2020. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7. Nem.
2020. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen tisztán látható arcképem van és még sminkem sincs... :D
2020. szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!